Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Новини arrow Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Служби безпеки України
Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Служби безпеки України Надрукувати

 Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем Служби безпеки України!

Під час гібридної війни і воєнної агресії Росії роль Служби безпеки лише зростає, адже вона є одним з органів, на які покладено обов’язок щодо захисту держави і громадян. За нинішніх обставин від працівників СБУ суспільство очікує високого професіоналізму, ефективних методів роботи та злагоджених дій в умовах підвищеної складності.

Тому увага Уряду до потреб Служби є постійною та пильною. Наше спільне завдання – забезпечити Службу безпеки належним рівнем матеріального оснащення, сприяти її реформуванню і модернізації, налагодити взаємодію із Службою інших державних органів і підприємств. Ми повинні подбати про надійний захист нашої країни на усіх ділянках – від фізичної лінії протистояння з агресором до сфери кібербезпеки, від виявлення терористичної діяльності до протидії економічним диверсіям. У цьому українське суспільство покладається на високий фаховий рівень працівників Служби безпеки, внесок яких у забезпечення порядку та безпеки на території нашої держави є неоціненним.

Висловлюю подяку всім працівникам Служби безпеки за небезпечну і важку працю в інтересах держави та народу! Бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, а також подальших професійних успіхів, адже від цього залежать життя та безпека кожного громадянина України!

З повагою

Прем’єр-міністр України                    Володимир ГРОЙСМАН

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/privitannya-premyer-ministra-ukrayini-volodimira-grojsmana-z-dnem-sluzhbi-bezpeki-ukrayini

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.