Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Новини arrow Привітання Прем’єр-міністра України з Днем працівників ЖКГ і побутового обслуговування
Привітання Прем’єр-міністра України з Днем працівників ЖКГ і побутового обслуговування Надрукувати

 Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

Серед реформ, які здійснюються Урядом, важливе місце займає реформа житлово-комунального господарства. Для України критично важливим завданням є виведення сфери комунальних послуг на сучасний рівень і запровадження у ній ринкових механізмів. Тому зусилля Уряду спрямовані на правове та інституційне забезпечення цього процесу і створення необхідних умов для розвитку галузі.

У країні впроваджуються програми з енергоефективності, що сприятимуть власникам житла і підприємств житлово-комунального господарства переходу до більш раціональних моделей споживання енергії. Ми змінюємо саму модель стосунків між комунальниками і жителями наших міст.

У цих процесах Кабінет Міністрів покладається на професіоналізм працівників житлово-комунального господарства. Упевнений, що ті зміни, над якими ми працюємо, дадуть комунальним підприємствам змогу модернізувати матеріально-технічну базу та оптимізувати систему надання житлово-комунальних послуг. Фаховий рівень працівників системи житлово-комунального господарства сприятиме якісному  виконанню найскладніших завдань з модернізації країни.

Висловлюю подяку всім працівникам житлово-комунального господарства за важку працю і готовність до змін, яких потребують комунальна сфера країни, а також наші громадяни. Бажаю Вам міцного здоров’я, матеріального достатку та усіляких гараздів!

З повагою

Прем’єр-міністр України                     Володимир ГРОЙСМАН

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.