Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Добровільне об'єднання територіальних громад arrow Проведено зустрічі із жителями Кропивнянського та Щигліївського старостинських округів
Проведено зустрічі із жителями Кропивнянського та Щигліївського старостинських округів Надрукувати

 Із початком процесу децентралізації частина Коростишівського району уже об’єдналася та робить впевнені кроки у впровадженні реформи. Але так, як нові реформи несуть за собою низку змін, то 15 березня голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук разом з першим заступником Віталієм Соломикіним і заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ларисою Березняк провели зустрічі із жителями Кропивнянського й Щигліївського старостинських округів.

Присутнім розповіли про нововведення при організації оздоровленні дітей пільгових категорій, про виплати багатодітним родинам, «муніципальну няню», «пакунок малюка», але найбільше всіх цікавили питання призначення і виплати монетизованих субсидій.

Вячеслав Поліщук розповів і про зміни в законодавчих сферах, що стосуються пенсійного забезпеченні та галузі охорони здоров’я. Також було надано роз’яснення стосовно земельних питань.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.