Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
На Сумщині Марина Порошенко ознайомилася із системою соціальних послуг для людей Надрукувати

 14 березня дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Сумську область. У ході поїздки Перша леді ознайомилася з роботою новоствореного Інклюзивно-ресурсного центру в с. Косівщина, який обслуговує дітей Сумського району та Миропільської ОТГ Краснопільського району.

Цей ІРЦ відкрито в рамках всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», до якого Сумська область долучилася в березні 2018 року. Наразі психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги отримують 45 дітей з особливими освітніми потребами району.

Також дружина Президента ознайомилася з навчальним процесом в опорній Косівщинській загальноосвітній школі, де впроваджено інклюзивну форму освіти.

У ході візиту Марина Порошенко поспілкувалася зі студентами та професорсько-викладацьким складом Сумського державного університету. Адже, цей заклад входить до каталогу кращих дослідницьких університетів світу від Шанхайського рейтингу та до авторитетного каталогу кращих університетів світу рейтингу Times Higher Education (THE). Серед українських вищих навчальних закладів Сумський державний університету входить у п’ятірку лідерів.

Перша леді ознайомилася з високотехнологічною бібліотечно-інформаційноюсистемою СумДУ, яка містить понад 3,1 мільйона примірників на паперових носіях. А також – електронну бібліотеку, що має доступ до найвідоміших електронних інформаційних баз світового інформаційного простору.

У закладі Марині Порошенко презентували проект «Університет, дружній до молоді», який надає рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентами.

Перебуваючи на Сумщині, дружина Президента ознайомилася з першими результатами медичної реформи в м. Ромни, який визначено центром госпітального округу. Пані Порошенко відвідала Роменську Центральну районну лікарню, яка надає допомогу понад 72 тисячам мешканцям району, де поспілкувалася з медичним персоналом і пацієнтами.

У рамках візиту Марина Порошенко зустрілася з працівниками Сумського виробничого підприємства «Стиль» Українського товариства глухих, яке спеціалізується на виробництві одягу для військових Міністерства оборони України та Національної Гвардії України. На швейній фабриці працює понад 120 осіб, із яких 65 – особи з інвалідністю.

Також у рамках відкриття театрального фестивалю «Чехов-фест» голова Українського культурного фонду Марина Порошенко разом із легендарною Адою Роговцевою зустрілися із сумчанами на творчому вечорі.

https://www.president.gov.ua/news/na-sumshini-marina-poroshenko-oznajomilasya-iz-sistemoyu-soc-53890

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.