Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Повідомлення про оприлюднення проекту документу Надрукувати

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1. Повна назва документа державного планування: детальний план території земельної ділянки к.н. 1822587000:04:000:0041 (площею 15,4768 га) за межами населених пунктів на території Коростишівського району Житомирської області (далі – ДПТ).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Коростишівська районна державна адміністрація.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

А) Дата початку та строки здійснення процедури-відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту ДПТ розпочато з дня оприлюднення матеріалів на сайті Коростишівської районної державної адміністрації та триватиме до 19.04.2019 р.

Б) Способи участі громадськості – громадськість в межах терміну громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов'язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

В) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – не заплановані.

Г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування – Коростишівська районна державна адміністрація за адресою: м.Коростишів, вул.Дарбіняна, №11. Телефон (04130)5-24-37 Контактна особа Жалюк Тетяна Володимирівна.

Д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронні адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Коростишівська районна державна адміністрація за адресою: м.Коростишів, вул.Дарбіняна, №11. Електронна адреса kr_vnpolittika@ukr.net.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.