Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Добровільне об'єднання територіальних громад arrow Відбулися чергові зустрічі голови РДА Вячеслава Поліщука із жителями с.Здвижка та с.Вільня
Відбулися чергові зустрічі голови РДА Вячеслава Поліщука із жителями с.Здвижка та с.Вільня Надрукувати

 Голова райдержадміністрації В.І.Поліщук разом з першим заступником голови райдержадміністрації В.В.Соломикіним, начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації О.А.Грищук, заступником КНП «Центр ПМСД» С.С.Шемчук та начальником Коростишівського об’єднаного Управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області В.С.Матвійчук провели зустрічі з жителями с.Вільня та с.Здвижка.

Вячеслав Поліщук під час виступу відмітив, що з початком процесу децентралізації у різних сферах життя відбувається багато змін та нововведень. Тому він ініціював проведення таких зустрічей, за участю відповідних спеціалістів, із жителями району.

Валентина Матвійчук розповіла присутнім про те, що з березня розпочнеться індексація пенсій та монетизація субсидій. Усі пенсіонери тепер отримуватимуть, по окремій відомості, разом з пенсією виплати субсидій.

На даний час Уряд звертає значну увагу на підтримку сімей. Тому про такі нововведення, як «муніципальна няня», «пакунок малюка», призначення допомоги хворим дітям, зміни у порядку організації оздоровлення дітей пільгових категорій та у призначенні субсидій детально пояснила Олена Грищук.

У свою чергу, Світлана Шемчук розповіла учасникам зустрічей про нововведення в галузі охорони здоров’я.

Багато питань цього дня піднімалося жителями територіальних громад, зокрема: ремонту доріг, благоустрою населених пунктів, роботи поштових відділень, підвищення тарифів на проїзд, пенсійних і соціальних виплат та інші.

Вячеслав Іванович разом із спеціалістами надавав усім громадянам роз’яснення, відповідно до компетенції.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.