Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Добровільне об'єднання територіальних громад arrow Голова райдержадміністрації В.Поліщук зустрівся сьогодні із жителями с.Торчин та с.Кам’яний Брід
Голова райдержадміністрації В.Поліщук зустрівся сьогодні із жителями с.Торчин та с.Кам’яний Брід Надрукувати

 Впровадження процесу децентралізації на території району та ще багато інших питань обговорювалося сьогодні на зустрічах голови райдержадміністрації Вячеслава Поліщука з жителями територіальних громад Кам’яного Броду та Торчину.

Керівник району відмітив, що на сьогоднішній день децентралізація повністю змінює міста і села, адже через передачу значних повноважень на місця, громада має змогу вирішувати свої пріоритетні питання в першу чергу.

У зв’язку з численними нововведеннями, зокрема в галузях освіти, медицини, пенсійного забезпечення та соціальної сфери у зустрічах взяли участь начальник відділу освіти райдержадміністрації І.І.Пархалевич, головний лікар КНП«Центр ПМСД» В.Є.Татура, начальник Коростишівського об’єднаного Управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області В.С.Матвійчук та заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Л.І.Березняк.

Уже завтра, 26 лютого, подібні зустрічі пройдуть у с.Вільня та с.Здвижка.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.