Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Новини arrow Квіти, запалені свічки, хвилина мовчання та довічна пам’ять про ці трагічні сторінки…
Квіти, запалені свічки, хвилина мовчання та довічна пам’ять про ці трагічні сторінки… Надрукувати

 80 днів і ночей… Тривожних, заплаканих і вимолених… Кожен із завмиранням серця спостерігав за тими кривавими подіями і просив у Господа справедливості і миру… Молилася вся Україна… Молилася за тих, хто захищав нашу честь…

З того часу сьогодні минає вже 5 років, а в нашій пам’яті зринають ті тривожні дні, коли всі свідомі українці піднялися на захист своєї гідності та показали усьому світові, що ми нація гордих, вільних і миролюбивих людей.

У Коростишеві біля пам’ятного знаку, встановленого на честь Героїв Небесної Сотні, зібралася громадськість на чолі з керівниками району і міста аби вшанувати Героїв тих страшних подій.

Голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук під час виступу наголосив: «У сучасній історії найжахливішою сторінкою є події, які відбулися 5 років тому... Ці страшні жертви є частиною нашої сучасної історії. Тому завданням нашого покоління і всіх наступних – зберегти пам’ять про тих, хто поклав своє життя задля нашої держави і кожного українця.

Нажаль. події п’ятирічної давнини не стали завершенням боротьби українців за нашу незалежність… Сподіваюсь на те, що найближчим часом, ми все ж таки завершимо нашу боротьбу і будемо мати вільну, соборну й успішну Україну!».

Слова вдячності лунали цього дня і від представника молодого покоління – студента Коростишівського педагогічного коледжу ім.І.Я.Франка Артема Шеремета.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.