Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Голова райдержадміністрації поспілкувався з представниками громадських організацій Надрукувати

 Голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук провів засідання «круглого столу» з громадськими організаціями ветеранів Афганської війни (воїнів-інтернаціоналістів) і ветеранів та учасників АТО «Патріот».

На зустрічі були присутні: голови та заступники голів громадських організацій, керівник апарату райдержадміністрації, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, фахівці управління праці та соціального захисту населення.

Голова райдержадміністрації Поліщук В.І. з розумінням вислухав усі проблемні питання, із якими стикаються у своїй роботі представники громадських організацій. Присутні фахівці відразу ж надавали роз’яснення щодо санаторно-курортного оздоровлення, організації пільгового проїзду, профадаптації, психологічної реабілітації, навчання учасників АТО та їх дітей, виділення матеріальної допомоги з місцевих бюджетів, забезпечення житлом, розмитнення автотранспорту для учасників АТО та організація фотовиставки з місць проходження служби на Сході країни.

Учасники "круглого столу" обговорили організаційні моменти урочистого заходу, який відбудеться 15.02.2019 року з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.