Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Добровільне об'єднання територіальних громад arrow У лютому пройдуть виїзні засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини у районах та ОТГ
У лютому пройдуть виїзні засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини у районах та ОТГ Надрукувати

 Після того, як у районах та ОТГ пройдуть обговорення проектів, які визначили під час Рад регіонального розвитку у райдержадміністраціях, відбудуться виїзні засідання РРР Житомирщини, у рамках яких затвердять перспективи розвитку на 2019-2021 роки.

Виїзні засідання у районах та громадах області проходитимуть вже з наступного місяця, упродовж лютого.

Про це повідомив заступник голови ОДА Роман Щебетов.

У Житомирі масштабне засідання Ради регіонального розвитку області провів голова ОДА Ігор Гундич 4 грудня, під час якої доручив керівникам РДА провести аналогічні Ради у кожному районі за участю об’єднаних громад.

За словами Романа Щебетова, наразі триває етап обговорення серед жителів районів і громад близько 2000 різних соціальних проектів, які планують реалізувати за 3 роки. Жителі збираються на громадські слухання, круглі столи для того, аби визначити, які об’єкти потрібно відновлювати та будувати в першу чергу, а які – упродовж наступних років.

«Вже у лютому плануються перші виїзні засідання РРР Житомирщини у райони та громади за участю керівництва області. Вже тоді у нас будуть узагальнені пропозиції від РДА та ОТГ, ми бачитимемо цілісну картинку для формування обласного плану перспектив 2019-2021. Під час виїзних засідань РРР керівники районів та громад публічно захищатимуть свої першочергові проекти», – зазначив Роман Щебетов.

До перспективних планів районів запропонували близько 2000 різноманітних проектів – це і відновлення соціальних закладів (освітніх, медичних, спортивних, інфраструктурних), і ряд екологічних проектів. Наразі жителі територій самостійно вирішують, що потрібно реалізовувати першочергово, а що пізніше.

Нагадаємо, що з початку впровадження реформи децентралізації Житомирщина впевнено тримає лідерство серед інших областей та може однією з перших завершити процес об’єднання. Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич розповів про децентралізацію в області та наголосив на тому, що громада хоче чути не загальні цифри, а бачити конкретні результати децентралізації на місцях. Також керівник області окреслив перспективи 2019-2021 – показав ті наймасштабніші проекти, які будуть реалізовуватися на Житомирщині та стануть яскравими символами змін, а найближчим часом доповняться десятками проектів з ОТГ. 

http://www.oda.zt.gov.ua/u-lyutomu-projdut-viizni-zasidannya-radi-regionalnogo-rozvitku-zhitomirshhini-u-rajonax-ta-otg.html

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.