Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
До уваги військовозобов’язаних, резервістів першої черги! Навчальні збори у грудні 2018 року! Надрукувати

 На виконання Конституції України, Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу» та з метою підготовки Збройних Сил України до відсічі збройної агресії:

- з 07.12.2018 року терміном 15 діб - навчальні збори резервістів з підготовкою безпосередньо у військовій частині.

На дані збори залучаються військовозобов’язані, які придатні до військової служби, проходили військову службу та були звільнені з військової служби – резервісти оперативного резерву І черги.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно  до частини ІІ статті 29 Закону України «Про військовий обовязок та військову службу»  на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форми власності за призваними на збори військовозобовязаними на весь період зборів та на весь час виконання ними обовязків служби у військовому резерві (включаючи час проїзду до місця проведення зборів і назад), зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата, гарантується державне страхування, виплачується грошове заохочення.

Безробітнім, які стоять на обліку в районному центрі зайнятості, на період проходження навчальних зборів не припиняється виплата соціальної допомоги по безробіттю та виплачується грошове заохочення.

Військовозобов’язаним, які знаходяться на обліку оперативного резерву першої черги Збройних Сил України прибути 06 грудня 2018 року на 09.00 годину в Коростишівський об’єднаний міський військовий комісаріат за адресою місто Коростишів, вул.Семінарська, 20, тел.5-29-06. При собі мати паспорт та військовий квиток.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.