Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Міжнародним днем волонтера Надрукувати

 Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Міжнародним днем волонтера!

Волонтерство є одним з найбільш почесних занять у будь-якому суспільстві та у будь-який час. Волонтери приносять користь людям своєю альтруїстичною та гуманістичною позицією, готовністю прийти на допомогу ближньому у скрутний час, бажанням змінювати свою країну та світ на краще. Роль волонтерства сьогодні лише зростає, а волонтерські проекти іноді змінюють сучасну реальність та вектор розвитку цілих регіонів.

Українські волонтери є однією з найбільших рушійних сил, завдяки яким відбуваються значні зміни в нашому суспільстві. На початку воєнних дій на Донбасі нам вдалося вистояти завдяки фантастичному волонтерському руху. Тисячі добровольців зголосилися захищати Батьківщину із зброєю в руках, десятки тисяч людей брали участь у різноманітних проектах допомоги передовій. В Україні існують сотні волонтерських організацій і рухів, що допомагають хворим людям, започатковують соціальні проекти, організовують культурні заходи. Уряд завжди готовий підтримувати важливі для нашого суспільства ініціативи. Переконаний, що лише спільною працею ми можемо змінити нашу країну на краще.

Висловлюю подяку волонтерам України за їх зусилля, спрямовані на допомогу ближнім, захист країни, підтримку нашої армії! Бажаю всім Вам міцного здоров’я та успішного здійснення задуманих проектів!

З повагою

Прем’єр-міністр України                       Володимир ГРОЙСМАН 

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.