Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Сільське господарство arrow Шановні аграрії!
Шановні аграрії! Надрукувати

 Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Аграрний сектор формує економічний та соціальний фундамент нашої країни, забезпечуючи понад 14 відсотків валового внутрішнього продукту України та понад третину валютних надходжень до державного бюджету. За 2016–2017 маркетинговий рік експорт зернових становив майже 45 млн тонн, у 2017 році зафіксовано найвищу врожайність ячменю, жита та ріпаку.

Рекордна естафета продовжиться і в 2018 році, адже в Україні очікується зібрати найвищий за всі роки урожай кукурудзи – близько 34 млн тонн, а урожай зернових прогнозується не гіршим за рекордний урожай 2016 року. Впевнений, ще не раз Україна пишатиметься здобутками наших працьовитих аграріїв. 

Для стимулювання нових досягнень Уряд у 2019 році виділить на розвиток аграрного сектору 6,9 млрд гривень. Кошти будуть розподілені між пріоритетними напрямами – здешевлення сільгосптехніки, розвиток фермерських господарств, підтримка тваринництва та садівництва, що забезпечить довготривалий позитивний ефект для економічного розвитку України.

Наше спільне завдання – змінити модель національної економіки із сировинного типу на потужне виробництво конкурентоспроможної продукції, що сприятиме наповненню внутрішнього ринку якісними продуктами, створенню нових робочих місць і перспективних напрямів експорту.

Бажаю всім працівникам галузі міцного здоров’я, нових професійних досягнень та успіхів. Нехай кожен день буде насичений приємними подіями та щедрими здобутками.

З повагою   

Прем’єр-міністр України                        Володимир ГРОЙСМАН

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.