Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Триває осінній призов на строкову військову службу! Надрукувати

 До уваги юнаків призовного вику!

У районі з 1 жовтня по 31 грудня 2018 року проводиться призов громадян України 1991-2000 років народження на строкову військову службу.

Призиваються на строкову військову службу до Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби:

- придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років та старших осіб,  які не досягли 27-річного віку;

- громадяни України, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Станом на 02 листопада 2018 року з Коростишівського району відправлено на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби – 9 призовників.

Служитимуть юнаки півтора року у військових частинах забезпечення, які дислокуються в західних та центральних областях України. У бойові частини, які приймають участь у зоні проведення операції об’єднаних сил, призовників не призначають.

Призовники, які закінчили навчальний заклад за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» служитимуть один рік.

Гарантії, які застосовуються до призовників строкової служби:

- у звязку з призовом на строкову військову службу виплачується одноразова матеріальна допомога у розмірі 3500,00грн.;

- при офіційному працевлаштуванні зберігається та виплачується середньомісячна заробітна плата на протязі півтора року;

- зберігається місце роботи;

- під час несення строкової військової служби виплачується всім строковикам грошове забезпечення;

- при звільненні від призову на строкову військову службу виплачуються дві середньомісячні заробітні плати для офіційно працевлаштованих та прожитковий мінімум для безробітних.

Відповідно до пункту 7.8. рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», введеного в дію Указом Президента України від 24.09.2014 №744/2014, військовослужбовці строкової служби  не приймають участь у зоні проведення операції об’єднаних сил та проходять її у місці постійної дислокації військової частини.

Відповідно до статті 335 Кримінального кодексу України – ухилення від призову на строкову військову службу карається позбавленням волі на термін до трьох років.

На базі Коростишівського об’єднаного військового комісаріату з 01 жовтня по 31 грудня 2018 року працює районна призовна комісія та буде проводитися медичний огляд призовників за адресою м.Коростишів, вул.Семінарська, 20, тел.5-29-06., 0636750408.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.