Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
ОГОЛОШЕННЯ Надрукувати

 Регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку оголошує конкурс із відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.

Відбір проектів здійснюється у відповідності до Закону України «Про засади державної регіональної політики», положень ст. 24Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року  № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку».

Заявниками проектів є місцеві і центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Основними умовами відбору є:

- для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

- календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

- співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

- спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;

- загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000,0 тис. гривень, а для інших проектів - понад 1000,0 тис. гривень.

Перелік завдань, визначених Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року, стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року та плану заходів з її реалізації на 2018-2020 роки, викладено у додатку 1 до оголошення.

Перелік документів, які подаються регіональній комісії для участі у конкурсному відборі викладено у додатку 2.

Прийом документів проводиться Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації за адресою:

10014, Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12, к.608, 608а

Контактні телефони: (0412) 47-43-82, 47-43-86, 47-44-54

ODAGUba@meta.ua

Строк подання пропозицій – до 05 грудня 2018 року

Інформація про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що подана заявником регіональній комісії, оприлюднюється ним на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Мінрегіону (htpp://dfrr.minregion.gov.ua) до початку проведення оцінки та відбору.

Додаток 1

Перелік завдань визначених Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 385 , Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року та плану заходів з її реалізації на 2018-2020 роки, затвердженого рішенням обласної ради від 22.12.2016 №413

 

Перелік завдань

Проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в рамках визначеного технічного завдання

1

1.1.3. Забезпечення енергоефективності

 

Будівництво закладів охорони здоров’я і освіти за проектами, що передбачають здійснення заходів з енергозбереження, розроблені відповідно до сучасних державних будівельних норм та стандартів і забезпечують комплексний підхід та максимальну енергоефективність від реалізації.

Реконструкція, капітальний ремонт закладів охорони здоров’я і освіти із застосування комплексного підходу до енергозбереження в будівлях, що включає в себе обов'язкове підвищення термічного опору огороджувальних конструкцій та модернізацію інженерних систем.

2

1.2.1. Забезпечення умов для підтримки малих і середніх підприємств та фізичних осіб-підприємців

Створення центрів надання адміністративних послуг в територіальних громадах області

3

3.3.1. Підвищення суспільної свідомості населення щодо стану здоров’я

Будівництво, реконструкція, капітальний ремонт закладів фізичної культури і спорту

4

6.27. Модернізація системи екстреної (швидкої) медичної допомоги в області

 

Проекти спрямовані на модернізацію оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

5

6.36. Розвиток та збереження існуючої мережі закладів культури, мистецтва та музейної справи

Реконструкція, капітальний ремонт закладів культури

Додаток 2

ПЕРЕЛІК документів,

які подаються регіональній комісії для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

1. Для інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які передбачають будівництво (нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт):

- реєстраційна картка програми і проекту регіонального розвитку за встановленою формою відповідно до наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року  № 80 (із змінами)

- звіт за результатами експертизи проектів будівництва;

- зведений кошторисний розрахунок;

- акт (наказ, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації (відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560);

- документи щодо:

форми власності;

класу наслідків (відповідальності) об’єкта будівництва;

залишкової вартості об’єкта будівництва станом на 01.01.2019 (на початок бюджетного року).

2. Для проектів, які впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад – копії договорів про співробітництво відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», завірені в установленому порядку.

3. Для проектів, які впроваджуються як підтримка добровільно об’єднаних територіальних громад – копії рішень про утворення об'єднаної територіальної громади відповідно до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», завірені в установленому порядку.

4. Для проектів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури, - лист про погодження таких проектів Міністерством молоді та спорту України.

7. Рішення місцевого органу самоврядування щодо співфінансування проекту з місцевого бюджету.

Згідно з пунктом 6-1 порядку використання коштів ДФРР, затвердженого постановою КМУ від 18 березня 2015 року №196, замовники будівництва (центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування) забезпечують під час розроблення проектної документації для реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що пов’язані з будівництвом (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт), обов’язкове врахування потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Інвестиційні програми і проекти, що передбачають здійснення заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні бути розроблені відповідно до державних будівельних норм та стандартів та забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації та мати у складі проектної документації ПАСПОРТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.