Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
ОГОЛОШЕННЯ Надрукувати

 Регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку оголошує конкурс із відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.

Відбір проектів здійснюється у відповідності до Закону України «Про засади державної регіональної політики», положень ст. 24Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року  № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку».

Заявниками проектів є місцеві і центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Основними умовами відбору є:

- для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

- календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

- співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

- спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;

- загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000,0 тис. гривень, а для інших проектів - понад 1000,0 тис. гривень.

Перелік завдань, визначених Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року, стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року та плану заходів з її реалізації на 2018-2020 роки, викладено у додатку 1 до оголошення.

Перелік документів, які подаються регіональній комісії для участі у конкурсному відборі викладено у додатку 2.

Прийом документів проводиться Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації за адресою:

10014, Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12, к.608, 608а

Контактні телефони: (0412) 47-43-82, 47-43-86, 47-44-54

ODAGUba@meta.ua

Строк подання пропозицій – до 05 грудня 2018 року

Інформація про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що подана заявником регіональній комісії, оприлюднюється ним на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Мінрегіону (htpp://dfrr.minregion.gov.ua) до початку проведення оцінки та відбору.

Додаток 1

Перелік завдань визначених Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 385 , Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року та плану заходів з її реалізації на 2018-2020 роки, затвердженого рішенням обласної ради від 22.12.2016 №413

 

Перелік завдань

Проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в рамках визначеного технічного завдання

1

1.1.3. Забезпечення енергоефективності

 

Будівництво закладів охорони здоров’я і освіти за проектами, що передбачають здійснення заходів з енергозбереження, розроблені відповідно до сучасних державних будівельних норм та стандартів і забезпечують комплексний підхід та максимальну енергоефективність від реалізації.

Реконструкція, капітальний ремонт закладів охорони здоров’я і освіти із застосування комплексного підходу до енергозбереження в будівлях, що включає в себе обов'язкове підвищення термічного опору огороджувальних конструкцій та модернізацію інженерних систем.

2

1.2.1. Забезпечення умов для підтримки малих і середніх підприємств та фізичних осіб-підприємців

Створення центрів надання адміністративних послуг в територіальних громадах області

3

3.3.1. Підвищення суспільної свідомості населення щодо стану здоров’я

Будівництво, реконструкція, капітальний ремонт закладів фізичної культури і спорту

4

6.27. Модернізація системи екстреної (швидкої) медичної допомоги в області

 

Проекти спрямовані на модернізацію оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

5

6.36. Розвиток та збереження існуючої мережі закладів культури, мистецтва та музейної справи

Реконструкція, капітальний ремонт закладів культури

Додаток 2

ПЕРЕЛІК документів,

які подаються регіональній комісії для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

1. Для інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які передбачають будівництво (нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт):

- реєстраційна картка програми і проекту регіонального розвитку за встановленою формою відповідно до наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року  № 80 (із змінами)

- звіт за результатами експертизи проектів будівництва;

- зведений кошторисний розрахунок;

- акт (наказ, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації (відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560);

- документи щодо:

форми власності;

класу наслідків (відповідальності) об’єкта будівництва;

залишкової вартості об’єкта будівництва станом на 01.01.2019 (на початок бюджетного року).

2. Для проектів, які впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад – копії договорів про співробітництво відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», завірені в установленому порядку.

3. Для проектів, які впроваджуються як підтримка добровільно об’єднаних територіальних громад – копії рішень про утворення об'єднаної територіальної громади відповідно до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», завірені в установленому порядку.

4. Для проектів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури, - лист про погодження таких проектів Міністерством молоді та спорту України.

7. Рішення місцевого органу самоврядування щодо співфінансування проекту з місцевого бюджету.

Згідно з пунктом 6-1 порядку використання коштів ДФРР, затвердженого постановою КМУ від 18 березня 2015 року №196, замовники будівництва (центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування) забезпечують під час розроблення проектної документації для реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що пов’язані з будівництвом (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт), обов’язкове врахування потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Інвестиційні програми і проекти, що передбачають здійснення заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні бути розроблені відповідно до державних будівельних норм та стандартів та забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації та мати у складі проектної документації ПАСПОРТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю