Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Вітання голови райдержадміністрації Вячеслава Поліщука з Днем працівника соціальної сфери Надрукувати

 Шановні працівники соціальної сфери району! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Це свято людей, які щоденно піклуються про ветеранів, інвалідів, недієздатних і одиноких громадян, малолітніх та дітей-сиріт. Ви займаєтеся питаннями безробіття, оплати праці, контролюєте виконання норм соціального законодавства.

Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Ви творите добро та виявляєте милосердя. І це Ви робите не тільки за службовим обов’язком, але й за велінням совісті та покликом душі.

Серед Вас є працівники різного фаху. Але у кожного з Вас за плечима багатий життєвий досвід роботи з людьми, великі професійні знання, високе почуття відповідальності, бажання працювати. Тут не можуть працювати байдужі люди. Ось чому соціальним працівникам завжди були притаманні такі якості, як високий професіоналізм, самовіддане служіння обраній справі.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, наснаги та плідної праці на благо нашого суспільства! 

З повагою

Голова райдержадміністрації                      Вячеслав ПОЛІЩУК

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.