Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Володимир Гройсман привітав працівників соціальної сфери з професійним святом Надрукувати

 Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Сьогодні, коли держава проходить важливий етап економічного та соціального становлення, робота соціальних служб набуває особливої ваги. Виклики, які стоять перед нашим суспільством, на жаль, лягають тягарем на побут значної частини наших громадян, і саме працівники соціальної сфери стають їх опорою та надають підтримку.

Втрата здоров’я, проблеми з працевлаштуванням, складні життєві ситуації, соціальна та психологічна адаптація наших захисників після повернення із зони бойових дій, допомога в усиновленні, надання адресної допомоги та субсидій, забезпечення людей з інвалідністю засобами та послугами реабілітації – це далеко не повний перелік завдань, що їх вирішують соціальні служби. Працівники соціальної сфери щодня демонструють високий професіоналізм, відповідальність, а головне – небайдужість.

Висловлюю подяку всім працівникам соціальної сфери за відданість обраній справі та вірність своєму покликанню. Вірю, що суспільство та держава гідно цінуватимуть працю і той вагомий внесок у розбудову успішної України, який Ви щодня забезпечуєте. Щиро зичу міцного здоров’я, успіхів у професійному зростанні, добробуту, оптимізму!

З повагою

Прем’єр-міністр України                       Володимир ГРОЙСМАН

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.