Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Легалізація заробітної плати та сплата єдиного соціального внеску Надрукувати

 Із метою популяризації легальної зайнятості, фахівці Коростишівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області провели ряд інформаційних бесід з фізичними особами підприємцями на місцевому ринку.

Під час рейду, спеціалісти Фонду повідомляли фізичних осіб-підприємців про неврахування страхового стажу за періоди підприємницької діяльності за які не сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Акцентували увагу фізичних осіб-підприємців, що проводити діяльність необхідно таким чином, аби не допускати заборгованості єдиного соціального внеску, адже у разі її наявності як працівникам, так і самим роботодавцям не зараховуватиметься відповідний період роботи до страхового стажу. Із огляду на те, що вимоги до мінімально страхового стажу, необхідного для призначення пенсій, суттєво зросли, такий фактор здатний завадити реалізації права на пенсійне забезпечення.

У ході активних дискусій наголошували роботодавцям і найманим працівникам не порушувати законодавство та відмовитися від виплат та отримання  зарплат «в конверті».

Закликали підприємців реєструватись на Веб-порталі ПФУ. Це дасть можливість індивідуально здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на соціальні виплати.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.