Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
У 2018 році Ігор Гундич планує відкрити нові садочки, утеплити школи та закупити шкільні автобуси Надрукувати

У 2018 році голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич має амбітні плани щодо галузі освіти – планує відкрити абсолютно нові садочки, утеплити школи, закупити нові автобуси та інше.

 Про це він сказав вчора, 26 лютого, під час звітної прес-конференції.


 «Що стосується галузі освіти, то у нас достатньо амбітні плани і вони підкріплені грошима. у 2018 році ми плануємо закінчити утеплення 10-ти шкіл, відкрити 5 нових садочків, у трьох школах області, які вже утеплені, зробити новий освітній простір – у Гришковецькій, Романівській та Високівській гімназіях», – сказав Ігор Гундич.

 Також у планах Ігоря Гундича на 2018 рік закупити 15 шкільних автобусів, відкрити 18 медіатек та добудувати 2 блоки – до Коростенської школи № 13 та Житомирської школи № 3, за кошти ДФРР.

 «Маю надію на те, що та мережа, яку ми розробили по інклюзивно-ресурсних центрах буде повністю втілена у життя, а це не мало, не багато – 30 ІРЦ», – додав він.

 

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.