Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
У Мюнхені відбудеться економічний форум «Україна – Баварія» Надрукувати

24 січня 2018 року у м.Мюнхен (Німеччина) відбудеться економічний форум «Україна – Баварія».

Для участі у форумі запрошуються підприємства, які працюють в галузях ІТ, машинобудування/ забезпечення комплектуючими у промисловості та харчової галузі. Під час поїздки підприємці матимуть нагоду ознайомитись з актуальною економічною ситуацією на ринках Німеччини і Європи та основними аспектами ведення бізнесу в Німеччині, отримати консультації щодо інвестиційних можливостей, а також провести ділові зустрічі та переговори згідно з профілем діяльності підприємства. Участь у даному заході допоможе встановити нові контакти для майбутньої співпраці з німецькими підприємцями, презентувати своє підприємство на європейському ринку та отримати консультаційну допомогу задля збільшення ефективності роботи на міжнародному рівні.


Для участі у форумі необхідно зареєструватись до 17.01.2018 року за наступним посиланням: http://ukraine.ahk.de/ua/powermail-formulare/ukraine-bayern-2018-ua/

Також для українських підприємців організовуються додаткові зустрічі з німецькими фірмами. Для реєстрації у додатковій програмі необхідно перейти за посиланням: http://ukraine.ahk.de/ua/powermail-formulare/ukraine-bayern-2018-b2b і до 08.01.2018 року заповнити заявку на участь.

Участь у економічному форумі є безкоштовною. Однак, транспортні витрати та проживання в м.Мюнхен підприємства оплачують самостійно. Участь у додатковій програмі з організацією індивідуальних переговорів можлива на платній основі: сума організаційного внеску складає 600 Євро, включаючи 100 Євро ПДВ, у гривнях по курсу НБУ (без врахування послуг перекладача та візової підтримки).

Для отримання більш детальної інформації – звертатися до відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (тел.5-24-55).

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю