Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Не будьте байдужими! Надрукувати

Дитяча бездоглядність і безпритульність – одна з найактуальніших і найболючіших проблем сучасного суспільства. Однією з основних причин безпритульності і бездоглядності є криза сімей: зростання бідності, погіршення умов життєдіяльності, руйнування моральних цінностей і виховного потенціалу та  не виконання належним чином батьками та особами, що їх замінюють, своїх обов’язків.


Більшість з цих дітей позбавлені родинних зв’язків, покинуті батьками або самі покинули сім’ю, яка нездатна забезпечити їм нормальні умови життя та повноцінний розви­ток. Ці діти, як правило, займаються бродяжниц­твом, жебракуванням, крадіжками, систематично вживають алкогольні напої, токсичні і наркотичні речовини та часто стають жертвами сексуальних злочинів, залучаються дорослими до протизакон­ної діяльності.

Проживання безпритульних і бездоглядних дітей поза сім’єю, у підвальних приміщеннях, на вокзалах, ринках, покинутих приміщеннях, в антисанітарних умовах спричиняє загрозливу ситуацію для їх здоров’я та життя.

 У звязку з погіршенням погодних умов та з метою попередження нещасних випадків серед дітей, які залишили  місця постійного проживання та навчання, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, звертаємось до громадськості, бутьте уважні до дітей, що залишають сім’ї, інтернатні заклади, займаються бродяжництвом.

Просимо всіх громадян, працівників закладів торгівлі, ринків, вокзалів, автопідприємств  – у  разі виявлення безпритульних, бездоглядних дітей на території Коростишівського  району терміново повідомити про це поліцію  за тел. 102 та службу у справах дітей райдержадміністрації за тел. (04130)  5-01-94


 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю