Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Підприємництво arrow Про реалізацію масштабного інвестиційного проекту.
Про реалізацію масштабного інвестиційного проекту. Надрукувати

Китайська компанія звернулася до Українського торговельного представництва в Китаї, щодо будівництва та фінансування в Україні проектів відновлювальної енергетики: сонячних, вітрових та електростанцій, які працюють на біопаливі (СЕС, ВЕС, БіоЕС). Компанія готова фінансувати проекти відновлювальної енергетики (СЕС, ВЕС, БіоЕС) потужністю від 5 МВт на умовах участі у проекті від 51% + до повного викупу проекту.


Компанія планує реалізовувати в Україні масштабний інвестиційний проект, а саме – будівництво найбільшої вітрової електростанції у Східній Європі.

У разі зацікавленості даної інформації, просимо звертатися за адресою: м.Коростишів, вул.Дарбіняна 11, або телефонувати за номером 5-24-55 у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.