Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Виставкова діяльність arrow «Uzbekistan Agrotech Ехро-2017»
«Uzbekistan Agrotech Ехро-2017» Надрукувати

У період з 30 травня по 02 червня 2017 року у Центральному павільйоні Національної виставкової компанії «Узекспоцентр» (м.Ташкент, Узбекистан) проходитиме XII Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарок сучасного обладнання та технологій для сільського господарства «Uzbekistan Agrotech Ехро-2017».

Виставка включає наступні тематичні напрямки: з переробки плодоовочевої продукції, молока, м'яса і риби; ветеринарія; виготовлення хлібо-булочних виробів; етикетки, поліграфія, упаковка; захист рослин; бджолярство та ін., за якими проводитимуться семінари. Також надсилаємо наданий організаторами зразок заявки на виставкові площі і обладнання, інформацію щодо умов участі.

Організаторами заходу виступили Міністерство зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій і торгівлі Республіки Узбекистан, ТПП Узбекистан (контактна особа - А. Хакімов, тел.: +(99871) 238 51 54, 238 51 12, e-mail: a.hakimov@mfer.uz.

Отримати додаткову інформацію можна на сайті виставки: http://agrominitech.mfer.uz або за електронною поштою: uzexpocentre@gmail.com, info@uzexpocentre.uz, minitech@uzexpocentre.uz.

У разі бажання  участі в даному заході просимо повідомити відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації за тел. 5-47-25.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.