Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Виставкова діяльність arrow "Світ відпочинку - 2017"
"Світ відпочинку - 2017" Надрукувати

Із 13 по 14 квітня 2017 року у м.Ташкент (Узбекистан) за підтримки Всесвітньої Туристичної Організації (UNWTO) проходитиме 5-та міжнародна узбецька туристична виставка «Світ відпочинку – 2017» (МУТВ – 2017).

У рамках цієї щорічної виставки організовується презентації іноземних компаній, міжнародні конференції, семінари, висавки ремісників, східний базар, фестиваль національних страв, а також круглі столи та брифінги за участю міжнародних експертів і представників UNWTO.

З метою розширення туристичних зв’язків з Україною та забезпечення представлення української сторони на вищезазначеному заході організатори виставки готові надати відповідне фінансове та організаційне сприяння українським туристичним компаніям.

У разі зацікавленості просимо повідомити відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації за тел. 5-47-25 або ел.поштою: kr_econom@ukr.net.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.