Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Проведено мітинг з нагоди Дня скорботи Надрукувати

 Був літній день, червневий день погожий,

Був ясен світ, і мирний труд спокійний.

І от біда – нечувана, страшна,

Вірвався зойк розпачливий  - війна.

 

 

 

Перший день, другий, третій, п’ятий… сотий - 1418 чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім’я Перемоги. Усе далі й далі відходять сумнозвісні події Великої Вітчизняної війни. Ось уже 71 рік пройшов від тієї страшної  пам’ятної червневої пори, коли  пролунали страшні слова: «Війна…», та в пам׳яті людській вони залишаться назавжди. 22 червня ми вкотре повертаємось думками до подій, пережитих нашим народом у страшні дні початку війни.   

 Ось і цього літнього дня, як завше, біля обеліска Слави мітингом-реквіємом та урочистим покладанням квітів Коростишів віддавав шану всім загиблим та живим ветеранам війни, котрі поклали на олтар перемоги своє життя та здоров׳я, вклонитися героїзмові усіх, хто захистив і виборов нам  мирне сьогодення.  На мітингу до Дня скорботи і вшанування пам׳яті жертв війни в Україні були присутні представники влади району і міста, трудових колективів та громадськості, ветерани війни,  представники місцевих засобів  масової  інформації.

Зі словами щирої вдячності за ратний подвиг, священне надбання – Велику Перемогу у Великій Вітчизняній війні  та мирне сьогодення, до  присутніх  Ветеранів та учасників бойових дій звернулася голова районної державної адміністрації Надія Котенко.

Власними віршами про пережиті події, які розгорталися на полях битв та про червневий ранок 1941 року, поділився С.М.Давидюк, який 17-ти річним юнаком пішов на фронт і переможною ходою завершив її у Берліні, який уже багато років поспіль в своїх книгах згадує ті давні, але незабутні роки Великої Вітчизняної.

Про великий подвиг нашого народу розповів очевидець - ветеран праці, заслужений журналіст України В.П.Лінивий.

Хвилиною мовчання  всі присутні вшанували пам"ять загиблих.

                  

О, пам’яте, всесильна, всемогутня, не дай забути тих кого нема,

Не доведи, о Матінко Пречиста, щоб в наші дні прокралася війна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.