Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Підприємництво arrow Відбудеться інформаційно-консультативний семінар
Відбудеться інформаційно-консультативний семінар Надрукувати

Для надання практичної та методичної допомоги керівникам і фахівцям економічних служб підприємств усіх форм власності з питань дотримання законодавства з праці,  легалізації заробітної плати,  соціального захисту громадян, податкового та пенсійного законодавства департаментами праці та соціального захисту населення, економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації, головними управліннями Пенсійного фонду України в області, державної фіскальної служби України в районі буде проведено інформаційно - консультативний семінар, підготовлено роз’яснювальні матеріали.

Метою проведення семінару є підвищення кваліфікаційного рівня керівників і фахівців підприємств і організацій усіх форм власності, запобігання порушень чинного законодавства з зазначених питань, розвиток та підтримка малого і середнього підприємництва.

Інформаційно – консультативний семінар відбудеться 08 лютого 2017 року о 10.00 в залі засідань районної державної адміністрації за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 11.

Для участі в семінарі запрошуються керівники і фахівці економічних служб підприємств усіх форм власності.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.