Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Семінар директорів районних Будинків культури області Надрукувати
     07 червня 2012 року Коростишивщину відвідали директори районних Будинків культури області, що навчалися на обласних курсах підвищення кваліфікації. Вони ознайомились з визначними місцями Коростишівщини: Кмитівським музеєм образотворчого  мистецтва, прогулялися центром міста, завітали до народного історичного музею. Вразив гостей Городський чоловічий Святодухівський монастир. З культурно-археологічними пам»ятками села Городське та народознавчою музейною кімнатою, яка діє при Городецькій школі, ознайомили екскурсантів учні школи. 
       З роботою культурно-мистецького центру «Поліська хата» ознайомила його господиня Інна Величко, продемонструвавши фільм про свята, які проводяться на обійсті хати. Відвідали гості клубний заклад с.Городське і щиро позаздрили завідувачу клубом, адже таким приміщенням не кожен районний Будинок культури може похвалитися! А все це завдяки сільському голові – Оксані Михайлівні Валаш, яка винаходить всілякі можливості, щоб клубний заклад по праву гордо носив звання найкращий заклад культури на селі. Завершилась екскурсія обідом з традиційних українських страв у вишневім садку біля «Поліської хати». З гарними враженнями та бажанням обов»язково повернутися в такі чудові місця,  працівники культури області залишили Коростишівщину.
 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.