Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Виїзне засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Надрукувати

 21 грудня відбулося виїзне засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Коростишівській райдержадміністрації на базі ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка», до участі в якому були запрошені директор Коростишівського професійного аграрного ліцею В.І.Кирилюк та начальник відділу освіти РДА П.М. Позняков. Учасникам засідання було запропоновано оглянути виставку картин та вишиванок, адже мистецтво та  бажання проводити дозвілля за створенням шедеврів є однією з альтернатив негативних проявів серед молоді.

З вступним словом до присутніх звернувся Голова Ради, заступник голови райдержадміністрації І.В.Джаман, який познайомив з порядком денним засідання, актуальністю питань, вкотре наголосивши на гострій проблемі поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Коростишівському районі. Директор ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» В.М. Мороз акцентував увагу  учасників засідання на питанні співпраці педагогічного колективу та студентського самоврядування як важливого фактору удосконалення інтелектуально-духовного, морального, фізичного виховання майбутніх вчителів, створення у коледжі атмосфери здорового способу життя. Про роботу Коростишівської міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу доповідала заступник міського голови Н.П. Нагорна, яка ще раз наголосила на співпраці всіх структур, які опікуються даними питаннями, адже лише так ми зможемо отримати позитивні результати. Детально було дано аналіз заходів щодо впровадження здорового способу життя серед студентської молоді заступником директора ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я. Франка» А.М.Демченко. Студентська молодь коледжу є постійним учасником районних заходів. Педагоги коледжу готують волонтерів із числа студентів для поширення інформації за методикою «рівний-рівному», що має значні переваги над іншими формами та методами поширення інформації серед молоді, проводять тренінги, диспути, діалоги без табу, роботу з батьківською громадськістю, готують та презентують проекти, предметні тижні, творчі звіти, з даної тематики в коледжі сформована відеотека. Питання проектної діяльності в позалекційний період виносяться на засідання методичних об’єднань кураторів. Двоє педагогів пройшли навчання в Києві, отримали сертифікати, які дають право навчати студентів з питань проведення інформаційної троботи по профілактиці ВІЛ/СНІДу та матеріали для проведення тренінгів. Як результат роботи студентського  загону «Волонтер» (керівник О.Ф.Бойко) учасникам зібрання запропоновано мультимедійну презентацію проекту «Твоє життя – твій вибір» з утвердження здорового способу життя, протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

З досвідом роботи громадської організації «Перспектива» в Коростишівському районі познайомив присутніх соціальний працівник В.О.Самєдов, який подякував за співпрацю соціальним партнерам, за підтримку зі сторони влади та наголосив на завданнях, які поставлені для реалізації в найближчому майбутньому. З доповненнями з питання співпраці з громадськими організаціями в районі виступила районний інфекціоніст О.П.Сахневич.

На завершення засідання було запропоновано проект рішення, який члени ради активно обговорювали та вносили пропозиції. Членам Ради було запропоновано також проект плану роботи на наступний рік, який опрацювали, висловили зауваження і пропозиції, що взяті до уваги і обов’язково будуть враховані, адже Рада працює заради здорового, а отже і щасливого, майбутнього нашого народу.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.