Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Круглий стіл "Співпраця заради допомоги" Надрукувати

 07 грудня 2011 року в рамках традиційної загальноукраїнської акції «Всеукраїнський тиждень права» на базі БО"Молодіжного центру Дон Боско" відбулося засідання круглого столу з питань правопорушень та злочинності на тему: «Співпраця заради допомоги», організованого Коростишівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 У засіданні круглого столу взяли участь заступник голови райдержадміністрації Джаман І.В., начальник служби у справах дітей РДА Целіна О.В., заступник начальника відділу освіти РДА Мельниченко Т.В., лікарі центральної районної лікарні Сахневич О.П. та Грицун В.П., начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту РДА Атаманова О.К., керівник БО"Молодіжний центр Дон Боско" отець Віталій Кривицький.

Відкрив засідання заступник голови райдержадміністрації Джаман І.В., який наголосив на актуальності в районі проблеми злочинності неповнолітніх, на необхідності співпраці всіх структур, на підтримці зі сторони влади району у вирішенні даної проблеми. Слушною була думка про посилення роботи з батьками дітей, з дорослим населенням, щоб упередити негативні вчинки неповнолітніх.

Учасники зібрання аналізували роботу з профілактики правопорушень та злочинів, вчинених неповнолітніми, результати роботи з даного напрямку, певні проблеми, шляхи їх вирішення, вносили пропозиції та побажання.

Начальник служби у справах дітей наголосила на тому, що підлітки з метою мати власні кошти та матеріально допомоги своїй родині йдуть працювати, потрапляють в оточення дорослих людей, яке не завжди позитивне, а батьки втрачають виховний вплив на дітей, що є однією з причин скоєння правопорушень.

Заступник начальника відділу освіти та начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту акцентували увагу присутніх на організації змістовної виховної та позашкільної роботи з дітьми та підлітками, днів відкритих дверей на базі гуртків та секцій, з метою залучення схильних до правопорушень дітей до роботи в гуртках та секціях за інтересами, занять спортом та фізкультурою.

Керівник "Молодіжного центру Дон Боско" отець Віталій наголосив на ролі духовності, єдності виховання родини та освітніх закладів, проінформував про можливість відвідання молодіжного центру, адже в зимовий період під час новорічно-різдвяних свят для дітей та молоді проводяться різноманітні тематичні заходи, враховуючи побажання та інтереси дітей, а під час літніх канікул вже традиційним стало проведення молодіжного «ДЕКАТЛОНу». Для всіх бажаючих тут завжди відкриті двері.

Підводячи підсумки засідання учасники надавали рекомендації щодо подальшої роботи, покращення ситуації в районі. Директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді зазначила, що в руках дорослих доля дітей. Життя людини коротке, але людина знову і знову переживає його у своїх дітях.

Великий педагог Сухомлинський В.О. казав: «Сьогодні діти – завтра народ!». Звичайно, діти – майбутнє нашої країни, і від їхнього фізичного розвитку, знань, вмінь залежатиме, якою буде наша Україна. «Діти – живі квіти землі!» – писав Максим Горький. І як кожній квітці потрібні певні погодні умови для повного розвитку, так і дітям потрібно створити необхідні умови для їх нормального життя. Тож не втомлюймось жити, цінувати кожну дитячу душу, упереджувати помилки підростаючого покоління, допомагати їм стати на правильний життєвий шлях…

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.