Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Збільшено розмір допомоги при народженні дитини Надрукувати

За інформацією  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, 22 червня 2011 року Урядом схвалено постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми”.


Постановою передбачено надання допомоги при народженні дитини, яка народилася після 8 квітня 2011 року, у таких розмірах: - на першу дитину у сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму (з 9 квітня – 24 960 грн., з 1 жовтня – 25 590 грн., з 1 грудня – 26 100 грн.); - на другу дитину – у сумі, кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму (з 9 квітня – 49 920 грн., з 1 жовтня – 51 180 грн., з 1 грудня – 52 200 грн.); - на третю і кожну наступну – у сумі, кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму (з 9 квітня – 99 840 грн., з 1 жовтня – 102 360 грн., з 1 грудня – 104 400 грн.). Виплата допомоги здійснюватиметься одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги виплачуватиметься на першу дитину протягом наступних 24 місяців, на другу дитину - 48 місяців, на третю і кожну наступну дитину - 72 місяців. Також Урядовим рішенням удосконалено норми чинного законодавства, а саме: - визначено, що довідку для отримання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологам жінкам-суб'єктам підприємницької діяльності видають органи Пенсійного фонду; - встановлено, що у випадку, коли особи, які доглядають за дитиною до досягнення нею трирічного віку працювали у виборчій комісії, виплату допомоги не припиняти; - передбачено, що у разі зміни форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, опіка чи піклування), до розрахунку розміру допомоги на таку дитину не включати розмір призначеної державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.