Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ Надрукувати

   15 серпня 2011 року на базі Коростишівської районної державної адміністрації був проведений семінар – навчання з усіма категоріями державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Коростишівського та Брусиловського районів на тему «Запобігання і протидія проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування». 


Тематичний семінар відкрила заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Коваленко Ірина Георгіївна. Учасники семінару мали змогу почути обґрунтовані виступи щодо роз’яснень Закону України «Про засади, запобігання і протидії корупції» та отримати кваліфіковані відповіді на запитання від викладача кафедри всесвітньої історії та правознавства Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидата юридичних наук Рудницької Ольги Павлівни, заступника начальника Управління державної служби Головного управління державної служби України у Житомирській області Бражевського Володимира Миколайовича та помічника прокурора Коростишівського району Матвійчука Сергія Івановича. У роботі семінару взяли участь голови Коростишівської та Брусиловської районних державних адміністрацій, голови районних рад цих районів та міський голова м.Коростишева.
 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.