Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Апаратна нарада Надрукувати
           22 листопада в райдержадміністрації відбулась традиційна апаратна нарада під керівництвом голови районної адміністрації Никитюка О.А. та за участі голови районної ради Дорошенка А.О..

 Нарада розпочалася з приємного. Олександр Никитюк повідомив присутніх про те, що Коростишівський район за підсумками 9 місяців посів 9 місце в області, проти 21 місця за підсумками півріччя, а також коротко охарактеризував позитивні тенденції в соціально-економічному розвитку району.

На нараді розглядалися питання виконання бюджету району за 10 місяців 2010 року, підготовка проекту бюджету на 2011 рік, землекористування, стан утримання трансформаторних підстанцій та ін.. Крім того, перевірялося виконання попередніх доручень голови райдержадміністрації.

За результатами наради прийняті відповідні рішення.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.