Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Освіта
Освіта
Підготовка вчителів іноземної мови, які працюватимуть з майбутніми першокласниками Надрукувати

 2018-й в українській освіті можна назвати роком підвищення кваліфікації. Вчителі, які візьмуть перші класи, навчання пройшли. Та це не все – підготовка чекає і на вчителів-предметників, зокрема й вчителів іноземних мов, яких, як з’ясувалося, – не набагато менше, ніж вчителів початкових класів. За бажанням вони також можуть пройти курс на EdEra, а, починаючи з червня, для них організовано окреме навчання за сприяння Британської Ради і Goethe-Institutu.

Підготовка вчителів німецької мови, які викладатимуть німецьку мову у перших класах у 2018-2019 н.р., відбувається в очно-заочному форматі. Обов'язковим компонентом був триденний очний тренінг у червні на базі КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР. Тренінги провела мультиплікатор Goethe Institut в Україні Жданова Н.С., яка вже пройшла відповідну підготовку. Тематика триденного семінару охоплювала особливості викладання німецької мови у ранньому віці відповідно до комунікативного, компетентнісного, діяльнісного, ігрового підходу до навчання мови та планування занять. Також були представлені матеріали, які можуть бути використані вчителями на уроці („Deutsch mit Socke“) та були надані кожному учаснику тренінгу. Всі учасники тренінгу отримали Свідоцтво про участь від Goethe-Institut.

Детальніше...
 
Pоз’яснення МОН Надрукувати

 12 липня в електронних кабінетах вступників буде відкрита можливість подання заяв на вступ. МОН наполегливо просить абітурієнтів, які вже зареєстрували електронні кабінети та завантажили в них документи, перед поданням заяв перевірити внесену інформацію.

Йдеться про середній бал атестата, який цього року вступники мають розраховувати самостійно, контактні номери телефонів та завантажені файли: фото, додаток до атестата, а також документ про підтвердження реєстрації в селі, якщо вступник претендує на отримання сільського коефіцієнта.

Перевірити коректність інформації та доданих файлів обов’язково потрібно ДО подання першої заяви на вступ. Лише до цього моменту вступник може самостійно змінити внесені дані. Після подання першої зави зробити це буде неможливо.

Детальніше...
 
З 01.09 першачки навчатимуться за допомогою LEGO – Житомирщина отримала 2 вантажівки конструкторів Надрукувати

 З 1 вересня 2018 року першачки у школах навчатимуться за допомогою LEGO. Житомирщина отримала понад 15 тис. наборів «Шість цеглинок» та 1 тис. 237 наборів «LEGO Play Box» та від The LEGO Foundation.

Про це розповів сьогодні, 7 липня, голова ОДА Ігор Гундич.

«Житомирщина одна із перших областей в Україні, яка безкоштовно отримала понад 15 тис. комплектів для кожного першокласника та більше 1,2 тис. наборів для класів – а це дві вантажівки. Набори вже найближчим часом будуть у кожній школі області, де на першачків чекає низка приємних нововведень, серед яких – і навчання за допомогою гри. Але це будуть не ігри заради ігор, а вправи на розвиток мислення, вміння працювати в команді та комунікувати один з одним», – сказав Ігор Гундич.

Детальніше...
 
Як оформити дитину з особливими освітніми потребами на інклюзивне навчання. ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ Надрукувати

 Кожна дитина з особливими освітніми потребами має право навчатися у школі за місцем проживання на інклюзивному навчанні. Для цього потрібне лише бажання батьків.

Щоб оформити дитину на інклюзивне навчання у загальноосвітню школу, необхідно:

1. Оформити картку розвитку дитини.

Для цього потрібно звернутися у медичний заклад за місцем проживання, де лікарі пропишуть діагноз дитини. Якщо дитина раніше вже десь навчалася (дитячий садок, школа, інтернат), до картки додається характеристика. Також за необхідності висновок психолога чи логопеда.

Детальніше...
 
В Іспанії Марина Порошенко домовилася про обмін досвідом у галузі інклюзивної освіти Надрукувати

 В рамках офіційного візиту Президента України до Королівства Іспанія дружина Глави держави Марина Порошенко зустрілася із Міністром з питань освіти та досліджень Уряду Мадридської автономної області Рафаелем ван Гріекеном. Перша леді ознайомилася з іспанським досвідом впровадження інклюзивної освіти.

Також на зустрічі були присутні Генеральний директор з питань дошкільної, початкової та середньої освіти Хуан Хосе Ньєто і заступник радника з питань освітньої політики та науки Крістіна Альварес.

Сторони обговорили алгоритм супроводу дитини з особливими освітніми потребами в Королівстві Іспанія протягом всього періоду навчання – від дитячого садочка, школи до професійної освіти та вищого навчального закладу. Також обговорювалося питання оцінки функцій дитини (тестування), архітектурної адаптації шкіл, додаткового освітнього обладнання та спеціалізованих методик навчання.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 Наступна > Кінець >>

Всього 66 - 70 з 71

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.