Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Освіта
Освіта
Хай щастить вам, випускники коледжу! Надрукувати

 Цього літнього вечора яскраві емоції наповнили залу будинку культури – тут проходять урочистості з нагоди випускного вечора у Вищому комунальному навчальному закладі «Коростишівський педагогічний коледж ім.І.Я.Франка» Житомирської обласної ради.

Цьогоріч закладу виповнюється 150 років – тож сьогодні випуск ювілейний!

Привітати усіх з цією чудовою подією завітали: голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук та міський голова Іван Кохан, які разом з директором Василем Морозом виконали почесну місію – вручили дипломи випускникам 2019 року.

Детальніше...
 
Волонтери Корпусу Миру США проходитимуть стажування в освітніх закладах м.Коростишева Надрукувати

 Протягом серпня-жовтня 20 волонтерів Корпусу Миру США проходитимуть стажування в освітніх закладах м.Коростишева. Однією з умов цієї співпраці є проживання волонтера в українській сім’ї, адже спільне проживання та щоденне невимушене спілкування волонтера з членами родини допоможе йому краще адаптуватись до місцевих умов і звичаїв та швидше опанувати мову.

Якщо Ви бажаєте запросити в свою сім’ю волонтера незалежно від віку, статі, кольору шкіри, тощо телефонуйте - 5-11-46 з 8.00 до 17.00 (Марія Іванівна).

Детальніше...
 
Відбулася традиційна зустріч керівництва району з випускниками Надрукувати

 13 червня 2019 року відбулася традиційна зустріч випускників 9-х класів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з керівниками району.

Закінчення 9-го класу ознаменується для дітей початковим етапом, першою сходинкою до дорослого життя, адже юнаки та дівчата здали перші екзамени та стоять на порозі першого самостійного рішення – продовження навчання в школі чи пошук себе у професії.

Детальніше...
 
Перевірено питну воду в дитячих пришкільних таборах відпочинку Надрукувати

 Коростишівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області на виконання «Плану проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду) у сфері санітарного законодавства на території Коростишівського району Житомирської області на 2019 рік» в травні (23-24.05.2019р.) були відібрані проби питної води на органолептичні та фізико-хімічні показники в дитячих закладах на базі котрих функціонують дитячі пришкільні табори відпочинку.

Детальніше...
 
Відібрано проби питної води у пришкільних таборах відпочинку Надрукувати

 На виконання плану проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення нагляду (контролю) у сфері санітарного законодавства на території Житомирської області на 2019 рік з метою  використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення лабораторних досліджень Коростишівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області під час комісійних обстежень пришкільних таборів відпочинку були відібрані проби питної води на органолептичні, фізико-хімічні та мікробіологічні показники.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 16 - 20 з 71

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.