Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Освіта
Освіта
Привітання голови райдержадміністрації Юрія ДЕНИСОВЦЯ з Днем студента Надрукувати

 Прийміть найкращі вітання З Днем студента – святом, що об’єднує тисячі молодих, енергійних і талановитих людей!

Студентські роки – це час великих сподівань, сміливих кроків уперед та становлення особистості. З ними пов’язані перші серйозні уроки життя, перші глибокі пізнання обраної професії, перші пошуки власних цінностей. Саме в цей час формується громадянська і життєва позиція людини.

Студентство є найбільш прогресивною рушійною силою суспільства, яка завжди було волелюбною, незалежною і вільною у своїх думках та не раз відстоювала право жити у демократичній країні.

Детальніше...
 
Шановні працівники освіти! Надрукувати

 У цю прекрасну осінню пору прийміть найщиріші вітання з професійним святом, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває двері у квітучий сад знань, науки та мудрості.

Діти – майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.  У ваших руках і доля кожної особистості, і доля держави. Від вашої праці у значній мірі залежить не лише рівень освіченості нашого суспільства, а й те, які духовні та культурні цінності будуть успадковані майбутніми поколіннями.

Детальніше...
 
Привітання голови РДА Юрія ДЕНИСОВЦЯ з Днем знань Надрукувати

 Дорогі школярі та студенти Коростишівщини! Шановні педагоги!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком навчального року!

Перший день вересня завжди хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. Проте цей навчальний рік розпочинається у непростий для всієї країни період – час боротьби з пандемією, коли ми повинні дбати про здоров’я кожного учасника освітнього процесу. Основним завданням органів виконавчої влади та освітян є забезпечення безпечних умов перебування дітей у навчальних закладах, бо найвищою цінністю є їх здоров’я.

Детальніше...
 
Новий формат спілкування: як пройшла вчительська педагогічна конференція–2020 Надрукувати

 Через декілька днів на календарі буде осінь. І так як хлібороби спішать посіяти озимину, щоб мати добрі врожаї в наступному році, так і готуються педагоги до нового навчального року. 28 серпня у м.Коростишеві в міському парку відбулася районна серпнева вчительська педагогічна конференція у форматі едкемп, під час якої всі спілкувалися, обмінювалися думками, ділилися власним досвідом, посміхалися один одному і отримували заряд енергії, творчості, креативності і натхнення на новий навчальний рік.

Детальніше...
 
«Освіта Житомирщини в умовах пандемії. Пріоритетні напрями 2020/21 навчальний рік» Надрукувати

 До початку навчального року усі організатори навчального процесу підходять з великою відповідальністю, адже в їх руках – майбутнє країни – діти. І якими вони виростуть – залежить значною мірою від вміння педагогів знайти з підростаючим поколінням спільну мову, потрібні слова, донести необхідні знання, додати їм впевненості, підтримати у потрібну хвилину та навчити відповідальності. На сьогоднішній день, враховуючи виклики сьогодення – боротьбу з пандемією, на органи виконавчої влади, місцевого самоврядування та освітян покладається значна відповідальність за найдорожче – здоров’я дітей.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 5 з 79

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.