Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Освіта
Освіта
Шановні працівники освіти! Надрукувати

 У цю прекрасну осінню пору прийміть найщиріші вітання з професійним святом, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває двері у квітучий сад знань, науки та мудрості.

Діти – майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.  У ваших руках і доля кожної особистості, і доля держави. Від вашої праці у значній мірі залежить не лише рівень освіченості нашого суспільства, а й те, які духовні та культурні цінності будуть успадковані майбутніми поколіннями.

Детальніше...
 
Привітання голови РДА Юрія ДЕНИСОВЦЯ з Днем знань Надрукувати

 Дорогі школярі та студенти Коростишівщини! Шановні педагоги!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком навчального року!

Перший день вересня завжди хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. Проте цей навчальний рік розпочинається у непростий для всієї країни період – час боротьби з пандемією, коли ми повинні дбати про здоров’я кожного учасника освітнього процесу. Основним завданням органів виконавчої влади та освітян є забезпечення безпечних умов перебування дітей у навчальних закладах, бо найвищою цінністю є їх здоров’я.

Детальніше...
 
Новий формат спілкування: як пройшла вчительська педагогічна конференція–2020 Надрукувати

 Через декілька днів на календарі буде осінь. І так як хлібороби спішать посіяти озимину, щоб мати добрі врожаї в наступному році, так і готуються педагоги до нового навчального року. 28 серпня у м.Коростишеві в міському парку відбулася районна серпнева вчительська педагогічна конференція у форматі едкемп, під час якої всі спілкувалися, обмінювалися думками, ділилися власним досвідом, посміхалися один одному і отримували заряд енергії, творчості, креативності і натхнення на новий навчальний рік.

Детальніше...
 
«Освіта Житомирщини в умовах пандемії. Пріоритетні напрями 2020/21 навчальний рік» Надрукувати

 До початку навчального року усі організатори навчального процесу підходять з великою відповідальністю, адже в їх руках – майбутнє країни – діти. І якими вони виростуть – залежить значною мірою від вміння педагогів знайти з підростаючим поколінням спільну мову, потрібні слова, донести необхідні знання, додати їм впевненості, підтримати у потрібну хвилину та навчити відповідальності. На сьогоднішній день, враховуючи виклики сьогодення – боротьбу з пандемією, на органи виконавчої влади, місцевого самоврядування та освітян покладається значна відповідальність за найдорожче – здоров’я дітей.

Детальніше...
 
Володимир Зеленський підписав закон про складання державної підсумкової атестації та ЗНО за бажанням Надрукувати

 Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року» № 725-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 18 червня 2020 року.

Закон має на меті мінімізацію ризиків захворювання на COVID-19 серед учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, і подальшого поширення коронавірусної хвороби.

Документ вносить доповнення до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», згідно з якими у зв’язку з впровадженням карантинних заходів учні, що завершують здобуття загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (ДПА).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 5 з 78

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.