Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Освіта
Освіта
ОГОЛОШЕННЯ Надрукувати

 про проведення конкурсу на заміщення посади директора Гуменницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Коростишівського району Житомирської області.

Відділ освіти  Коростишівської РДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Гуменницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Коростишівського району Житомирської області.

Гуменницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Коростишівського району Житомирської області розташована за адресою: с.Гуменники, вул.Центральна, 2а, Коростишівського району Житомирської області.

Детальніше...
 
Особливості організації підвезення школярів для органів місцевого самоврядування Надрукувати

 В умовах створення освітніх округів, мереж опорних шкіл та їх філій підвезення учнів та педагогічних працівників сільської місцевості, що проживають за межею пішохідної доступності до навчальних закладів, до місця навчання (роботи) і додому повинно бути належно організовано і є дуже важливою складовою надання освітніх послуг.

Відповідно до Закону України «Про Освіту», прийнятого у вересні 2017 року, органи місцевого самоврядування (районні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад) повинні забезпечити доступність дошкільної, початкової та базової середньої освіти, позашкільної освіти, а отже забезпечити та фінансувати підвезення учнів і педагогічних працівників до закладів початкової та базової середньої освіти і у зворотному напрямку (а у разі потреби - транспортними засобами, пристосованими для перевезення осіб, які пересуваються на колісних кріслах).

Детальніше...
 
Президент України заснував Фонд з підтримки освітніх та наукових програм для молоді Надрукувати

 Президент Петро Порошенко ухвалив рішення про утворення в Україні спеціального Фонду з підтримки освітніх та наукових програм для молоді та підписав відповідний Указ. Про це Глава держави повідомив у Києві, під час зустрічі зі студентами та аспірантами.

«Дуже важливо, щоб розвиток науки, щоб підтримка талановитої молоді, студентів, аспірантів, молодих вчених відбувалася ефективно і на державному рівні», - наголосив він.

Під час спілкування Петро Порошенко назвав незадовільною нинішню ситуацію, коли сотні, а може й тисячі талановитих молодих людей змушені виїжджати з України для того, щоб продовжити займатися наукою. Саме тому й було прийнято рішення про створення зазначеного Фонду, який сприятиме роботі молодих науковців та розвитку галузі в нашій державі.

Детальніше...
 
Для дітей районів та ОТГ Житомирщини передали нові шкільні автобуси Надрукувати

 Нові шкільні автобуси отримали райони та об’єднані територіальні громади Житомирщини.

Передали автобуси сьогодні, 1 листопада, голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма.

16 з 20 закуплених цьогоріч шкільних автобусів вже підвозитимуть дітей з комфортом до навчальних закладів.

«У цьому році ми провели тендер на купівлю 20 автобусів на загальну суму 37 млн 200 тис.грн. Наразі постачальник нам доставив 16 автобусів. Зрозуміло, що ми вирішили не чекати і вже передати районам та громадам наявні автобуси, тому що в них є потреба – вони доставляють дітей із віддалених сіл до школи. Інші 4 автобуси надійдуть протягом тижня і ми їх теж передамо», – зазначив Ігор Гундич.

Детальніше...
 
«Відкривай Україну» - освітній проект для учнів 7-11 класів з усієї України Надрукувати

 Мета проекту - створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом - у місті.

Проект розрахований на участь 1000-1200 команд із 284 міст. 18 000 учнів та 1200 вчителів. Навчальний процес проходитиме на геймифікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, історії успіху та багато іншого. В ігровій формі учасники працюватимуть над командоутворенням, практикуватимуть роботу з ідеями, комунікації, критичне мислення та проектний менеджмент. Протягом гри діти здійснюють два проекти, які покликані змінити їхній простір і середовище: на шкільному та міському рівнях.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 5 з 34

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю