Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Вакансії
Вакансії
Оголошення про конкурс на вакантну посаду Надрукувати

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст. 17, 22, 23 “Про державну службу”, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затверженого  постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648), зі змінами та у зв’язку з наявністю вакантної посади оголошується конкурс на головного спеціаліста служби у справах дітей Коростишівської районної державної адміністрації.

Детальніше...
 
Оголошення! Надрукувати

 Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, частини другої статті 23 Закону України “Про державну службу”, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затверженого  постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648), зі змінами та у зв’язку з наявністю вакантної посади оголошується конкурс на:

начальника служби у справах дітей Коростишівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Вимоги до посади:

Детальніше...
 
Оголошення про конкурс Надрукувати

 Відповідно до ст.ст.17, 22, 23 Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року №246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 року №648) зі змінами та у зв’язку з наявністю вакантної посади оголошується конкурс на:

спеціаліста сектору соціального захисту, опіки та піклування дітей служби у справах дітей Коростишівської райдержадміністрації  на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Детальніше...
 
Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади Надрукувати

 Відповідно до статей 6, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, частини другої статті 23 Закону України “Про державну службу”, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затверженого  постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 та у зв’язку з наявністю вакантної посади оголошується конкурс на:

Начальника відділу фінансів Коростишівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Вимоги до посади:

Детальніше...
 
Оголошення про вакантну посаду Надрукувати

 Відповідно до ст.ст. 17, 22, 23 Закону України «Про державну службу», ст.44 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.16 №246 « Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби » та у зв’язку з наявністю вакантної посади оголошується конкурс на:

Спеціаліста відділу діловодства та роботи із зверненнями громадян апарату Коростишівської районної державної адіністрації Житомирської області.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 5 з 10

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.