Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Про заходи профілактики захворювання на COVID-19
Про заходи профілактики захворювання на COVID-19
Ситуація в районі із захворюванням на коронавірус станом на 04 серпня 2020 року Надрукувати

 У Коростишівському районі станом на 04 серпня 2020 року лабораторним методом підтверджено 59 випадків інфікування коронавірусом (жителі м.Коростишів – 43 особи, Коростишівського району – 16 осіб), із них 2 випадки – повторні та 1 з летальним наслідком. Серед усіх інфікованих на COVID-19 одужали 47 осіб, що становить понад 79%.

Проведено 661дослідження методом ПЛР.

8 пацієнтів з лабораторно підтвердженим діагнозом лікуються амбулаторно. 3 хворих – госпіталізовані до інфекційного відділенні КНП «Центральна районна лікарня ім.Д.І.Потєхіна» Коростишівської районної ради, із них стан 2 осіб середньої тяжкості (жінки 1950 р.н. і 1971 р.н.) та 1 (чоловік 1958 р.н.) – тяжкий знаходиться на кисневій підтримці.

Детальніше...
 
Максим Степанов дав роз’яснення щодо положень та правил дії адаптивного карантину в країні Надрукувати

 Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов дав детальні пояснення щодо правил дії адаптивного карантину в країні.

Він зазначив, що Центральна комісія з ТЕБ та НС поділила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 на “зелену”, “жовту”, помаранчеву” та червону “зони”.

“Ми чесно та прозоро висвітлюємо ситуацію в тому чи іншому регіоні. Ми показуємо цифри, у зв’язку з чи потрібно вводити зелений або жовтий, або червоний рівні. В Міністерстві охорони здоров’я немає жодного натяку на політику.  Всі розрахунки здійснюються у автоматичному режимі, людський фактор тут відсутній. Єдиний пріоритет – здоров’я та безпека українців”, – зазначив очільник МОЗ.

Детальніше...
 
Нагадування! Надрукувати

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", протоколу №27 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 липня 2020 року, протоколу №30 позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30 липня 2020 року на території Коростишівського району встановлено карантин з 1 серпня до 31 серпня п.р.

Детальніше...
 
Оперативна інформація станом на 31.07.2020 року Надрукувати

Детальніше...
 
Поки вчені шукають ліки від COVID-19, важливими лишаються превентивні заходи Надрукувати

 Щодня в Україні та світі фіксуються нові випадки зараження коронавірусом. Станом на кінець липня у світі підтверджено понад 17 млн заражень, з них майже 69 тис. в Україні. Медики наголошують, що вірус вражає практично всі органи та системи і, на жаль, поки немає дієвих методів лікування COVID-19.

Провідні вчені по всьому світу, серед іншого українські, продовжують шукати ліки проти хвороби. В Україні чотири вітчизняні виробники отримали дозвіл Міністерства охорони здоров’я на проведення клінічних досліджень препаратів для терапії COVID-19. Зокрема, згідно наказу МОЗ №1138 від 14 травня випробування проводиться препаратів «Корвітин» та «Квертин» (виробник – ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ»). Про попередні результати випробувань розповіли вчені-національні координатори на прес-конференції.

Детальніше...
 
Оперативна інформація станом на 30.07.2020 року Надрукувати

Детальніше...
 
Оперативна інформація станом на 29.07.2020 року Надрукувати

Детальніше...
 
Оперативна інформація станом на 28.07.2020 року Надрукувати

Детальніше...
 
Оперативна інформація станом на 27.07.2020 року Надрукувати

Детальніше...
 
Оперативна інформація станом на 24.07.2020 року Надрукувати

Детальніше...
 
Епідемічна ситуація у Коростишівському районі Надрукувати

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 11 з 108

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.