Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Військова служба в Збройних Силах України
Військова служба в Збройних Силах України
Про проведення медичного огляду призовників на строкову військову службу у вересні 2018 року Надрукувати

 До уваги юнаків призовного віку !

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 26.02.2018 року №69 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян  України 1991-2000 років народження у квітні-травні та жовтні-листопаді 2018 року» та розпорядження голови райдержадміністрації від 01.03.2018 року №62 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1991-2000 років народження у квітні-травні та жовтні-листопаді 2018 року» при Коростишівському ОМВК протягом вересня 2018 року проводитиметься медичний огляд юнаків призовного віку 1991-2000 років народження.

На базі Коростишівського об’єднаного міського військового комісаріату з 05 вересня 2018 року працює медична комісія.

Детальніше...
 
Вступай до лав ЗСУ. Підпиши контракт! Надрукувати

Детальніше...
 
Служба у військовому резерві Надрукувати

 1. Яка мета служби у військовому резерві ?

Планомірна підготовка резервістів для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань особовим складом у мирний та воєнний час шляхом набуття та підтримання на належному рівні вмінь і навичок за відповідною військово-обліковою спеціальністю.

2. Хто такі резервісти ?

Це громадяни України, які в добровільному порядку проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України, інших військових формувань і призначені для їх комплектування у мирний та воєнний час.

Детальніше...
 
Продовжується набір на військову службу за контрактом! Надрукувати

 Міністерством оборони прийнято рішення щодо підвищення грошового забезпечення з 1 жовтня 2018року, але для цього потрібне додаткове фінансування з бюджету у сумі 4,5млрд.грн. Відповідний лист за підписом Міністра оборони України Степана Полторака направлений Прем’єр міністру України Володимиру Гройсману.

Як зазначається, недостатній рівень грошового забезпечення є основною причиною звільнення з лав Збройних Сил України  після закінчення контракту (36% опитуваних).

На початку 2016 року мінімальне грошове забезпечення військових складало  7тис.грн.. На той час це була досить значна сума, яка становила близько 5 розмірів мінімальної заробітної плати та майже 1,6 розміру середньої заробітної плати по країні.

Детальніше...
 
До уваги резервістів другої черги! Надрукувати

 Відповідно до Плану проведення навчальних зборів з військовозобов’язаними та резервістами  оперативного резерву другої черги у 2018 році в період з 03.08.2018 по 16.09.2018 року та з 20.09.2018 по 29.09.2018 року будуть проводитися  навчальні збори.

Звертаємо  Вашу увагу на те, що відповідно  до частини 11 статті 29 Закону України «Про військовий обовязок та військову службу» на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форми власності за призваними на збори військовозобовязаними на весь період зборів та на весь час виконання ними обовязків служби у військовому резерві (включаючи час проїзду до місця проведення зборів і назад), зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата, гарантується державне страхування.

Детальніше...
 
5 переваг військової служби за контрактом Надрукувати

 Умови військової служби за контрактом щороку змінюються і вдосконалюються.

За останні роки завдяки підтримці Президента України Петра Порошенка українська армія стала потужною та боєздатною. З’явилися сучасні зразки військової техніки, зміцнюється матеріально-технічна база.

Збільшилося грошове забезпечення військовослужбовців, підвищили виплати за перебування у зоні бойових дій, з’явилася грошова винагорода тим, хто підписує контракт вперше.

Багато військовослужбовців підписують контракт із ЗСУ вже і вдруге, і втретє.

Військовослужбовець 26 артилерійської бригади Леонід Кожевніков спочатку проходив строкову службу у 26 абр, потім пішов на контракт у морську піхоту, а у липні 2016 року підписав другий контракт і служить в артилерії.

Детальніше...
 
Мрієте про професію військового? Надрукувати

 Підготовку для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського (старшинського) складу здійснюють військові коледжі. На навчання приймають осіб, які здобули повну загальну середню освіту: цивільну молодь, випускників військових ліцеїв та ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою, військовослужбовців строкової служби та контрактників.

Випускники отримують військову освіту та диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». Термін навчання – 2,5 роки.

Детальніше...
 
Президент підписав Закон, що заохочує громадян до військової служби Надрукувати

 Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби».

Реалізація нового Закону надасть можливість підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби.

Згідно зі змінами підвищується з 23 до 30 років вік прийому громадян в курсанти вищих військових навчальних закладів, що дозволить учасникам АТО та операції Об’єднаних сил вступати на навчання та продовжувати військову службу офіцерами або сержантами. Також підвищується до 60 років граничний вік перебування в запасі військовозобов’язаних-жінок, як це вже визначено для чоловіків, що забезпечить гендерну рівність та збільшить мобілізаційний ресурс. Закон дозволяє також продовжувати в особливий період військову службу за новим контрактом на строк від 1 до 10 років, що сприятиме збільшенню кількості громадян, які бажають проходити військову службу за короткотривалим контрактом.

Детальніше...
 
Учасники АТО та постраждалі учасники Революції Гідності можуть пройти психологічну реабілітацію Надрукувати

 Учасники АТО та постраждалі учасники Революції Гідності можуть безкоштовно пройти психологічну реабілітацію.

Про це повідомляє департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА.

Для того, щоб отримати послуги з психологічної реабілітації необхідно звернутися до районних (міських) управлінь (департаментів) праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування).

Детальніше...
 
Триває набір військовослужбовців на військову службу за контрактом Надрукувати

 Останнім часом в країні змінюється  ставлення до Збройних Сил України. Зросла потреба у професійній та вмотивованій армії.

Держава гарантує:

- стабільне грошове забезпечення (залежно від займаної посади):

військовослужбовцям рядового, сержантського та старшинського складу від 7 000 грн. до 10 000 грн.;

військовослужбовцям офіцерського складу від 10 000 грн. до 17 000 грн.;

Детальніше...
 
Українська армія за останні 3 роки увійшла у ТОП-10 армій Європи Надрукувати

 За останні 3 роки українська армія увійшла у ТОП-10 найсильніших армій Європи і знаходиться на 29 місці у рейтингу серед армій світу.

 Військові Житомирщини відіграють ключову роль у захисті України. Збройні Сили України перевели переважно на контрактну форму комплектування – призовники не служать у зоні бойових дій.

Збільшилася чисельність ЗСУ та утворився ряд нових бригад, які укомлектовані та озброєні.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 67 - 77 з 152

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.