Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Військова служба в Збройних Силах України
Військова служба в Збройних Силах України
Триває набір військовослужбовців на військову службу за контрактом Приєднуйся до кращих! Надрукувати

 Останнім часом в країні змінюється  ставлення до Збройних Сил України. Зросла потреба у професійній  та вмотивованій армії.

Держава гарантує:

- стабільне грошове забезпечення (залежно від займаної посади):

- військовослужбовцям рядового, сержантського та старшинського складу від 7000грн. до 10000грн.;

- військовослужбовцям офіцерського складу від 10000грн. до 17000грн.;

Детальніше...
 
Триває осінній призов на строкову військову службу! Надрукувати

 До уваги юнаків призовного вику!

У районі з 1 жовтня по 31 грудня 2018 року проводиться призов громадян України 1991-2000 років народження на строкову військову службу.

Призиваються на строкову військову службу до Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби:

- придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років та старших осіб,  які не досягли 27-річного віку;

Детальніше...
 
Про набір військовослужбовців на військову службу за контрактом! Приєднуйся до кращих! Надрукувати

 Останнім часом в країні змінюється ставлення до Збройних Сил України. Зросла потреба у професійній та вмотивованій армії.

Держава гарантує:

- стабільне грошове забезпечення (залежно від займаної посади):

військовослужбовцям рядового, сержантського та старшинського складу від 7000 грн. до 10000грн.;

військовослужбовцям офіцерського складу від 10000грн. до 17000грн.;

Детальніше...
 
Загальнонаціональні тематичні інформаційні кампанії Надрукувати

Детальніше...
 
Триває призов на строкову військову службу Надрукувати

 У районі з 1 жовтня по 31 грудня 2018 року проводиться призов громадян України 1991-2000 років народження на строкову військову службу.

Призиваються на строкову військову службу до Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби:

- придатні за станом здоров’я  до  військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку;

Детальніше...
 
Про призов на строкову військову службу у жовтні-грудні 2018 року! Надрукувати

 До уваги юнаків призовного віку!

Відповідно до Указу Президента України від 15.02.2018 №33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» зі змінами внесеними Указом Президента України від 10.09.2018 №274/2018, розпорядження голови райдержадміністрації від 01.03.2018 №62 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1991-2000 років народження у квітні-травні та жовтні-листопаді 2018року», зі  змінами внесеними розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.10.2018 № 337 у районі з 01 жовтня по 31 грудня 2018 року проводиться призов громадян України  1991-2000 років народження на строкову військову службу.

На призовну дільницю Коростишівського району для призову на строкову військову службу підлягають явці:

Детальніше...
 
Про призов на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2018 року! Надрукувати

 До уваги юнаків призовного віку !

Відповідно до Указу Президента України від 15.02.2018 №33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році», розпорядження голови райдержадміністрації від 01.03.2018 №62 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1991-2000 років народження у квітні-травні та жовтні-листопаді 2018року», наказу військового комісара Коростишівського ОМВК від 27.08.2018 №59 «Про призов громадян на строкову військову службу» у районі з 01 жовтня  по 30 листопада 2018 року проводиться призов громадян України  1991-2000 років народження на строкову військову службу.

На призовну дільницю Коростишівського району для призову на строкову військову службу підлягають явці:

Детальніше...
 
До уваги військовозобов’язаних, резервістів першої черги! Надрукувати

 Триває відбір на навчальні збори у жовтні 2018 року!

На виконання Конституції України, Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», плану проведення навчальних зборів з військовозобов’язаними та резервістами  оперативного резерву першої та другої черги у 2018 році:

- з 12.10.2018 по 10.11.2018 року терміном 30 діб - навчальні збори до 30-тої окремої механізованої бригади.

На дані збори залучаються військовозобов’язані, які придатні до військової служби, проходили військову службу та були звільнені з військової служби – резервісти оперативного резерву І черги.

Детальніше...
 
З січня 2019 року грошове забезпечення українського солдата має складати не менше 10 тис. грн. Надрукувати

 Президент Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу Суспільного мовника «Кіровоград» у Кропивницькому зауважив, що фінансування армії збільшено майже втричі.

За його словами, вже були представлені нові показники державного бюджету, які розглядалися на засіданні Ради національної безпеки та оборони. За результатами засідання РНБО були зроблені необхідні доручення Уряду.

«Я підписав свою вимогу, що у нас на сьогоднішній день рівень оплати праці, рівень грошового забезпечення українського воїна має бути вище за середню заробітну плату промисловості. І за моїм наполяганням в Збройних Силах України солдат має з 1 січня отримувати не менше як 10 тис. грн.», - розповів Глава держави.

Детальніше...
 
До уваги військовозобов’язаних, резервістів другої черги! Надрукувати

 Про відбір на навчальні збори у вересні 2018 року!

На виконання Конституції України, Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», плану проведення навчальних зборів з військовозобовязаними та резервістами  оперативного резерву першої та другої черги у 2018 році:

Повідомляємо, що з 20.09.2018 року,  терміном 10 діб, проходитимуть навчальні збори до стрілецького батальйону. На дані збори залучаються військовозобов’язані придатні за станом здоров’я до військової служби, обмежено придатні за станом здоров’я до військової служби, з досвідом та без досвіду військової служби – резервісти оперативного резерву ІІ черги. 

Детальніше...
 
Забезпечення українського солдата має бути підвищено не менше, ніж на третину - Президент Надрукувати

 Президент Петро Порошенко наголосив на пріоритетності покращення системи соціальних гарантій для українських військових.

«Якщо український воїн користується найбільшою повагою в українському суспільстві, якщо він ризикуючи життям боронить кожен клаптик української землі, то, відповідно, соціальні гарантії і грошове забезпечення мають бути на належному рівні», - підкреслив Глава держави. Він додав, що не лише патріотизм має тримати українського воїна.

«Просив би, щоб забезпечення українського солдата було піднято не менше, як на 30%. Ми прорахували, поставити це пріоритетом і зробити все від нас залежне для того, щоб це доручення було найкращим чином реалізовано», - наголосив Президент.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 56 - 66 з 152

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.