Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Військова служба в Збройних Силах України
Військова служба в Збройних Силах України
Президент нагородив жінок-військових: Ви цементуєте нашу оборону – ви наші берегині Надрукувати

 Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко зустрівся з жінками-військовими. Глава держави відзначив високими державними нагородами жінок – представниць Збройних Сил України та інших силових структур, які брали та беруть участь у відсічі агресії на сході нашої держави.

«Упродовж усіх п'яти років, під час яких Україна протистоїть ворожій агресії, пліч-о-пліч з воїнами-чоловіками є жінки. Це особливість Збройних Сил України, інших силових підрозділів за останні п’ять років», - сказав Президент. При цьому він підкреслив, що поруч з рішучими змінами у забезпеченні та оснащенні армії різко збільшилася кількість жінок в українському війську.

Детальніше...
 
Військова служба за контрактом Надрукувати

Детальніше...
 
Про проведення медичного огляду призовників на строкову військову службу в березні 2019 року Надрукувати

 До уваги юнаків призовного віку!

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 07.02.2019 року №41 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян  України 1992-2001 років народження у квітні-червні та жовтні-грудні 2019 року» та розпорядження голови райдержадміністрації від 14.02.2019 року №46 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1992-2001 років народження у квітні-червні та жовтні-грудні 2019 року» при Коростишівському ОМВК протягом березня 2019 року проводитиметься медичний огляд юнаків призовного віку 1992-2001 років народження.

Детальніше...
 
Розпорядження голови райдержадміністрації від 14.02.2019 року №46 Надрукувати

Україна

КОРОСТИШІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

14.02.2019                                             №46

 

Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1992-2001 років народження у квітні-червні та жовтні-грудні 2019 року

 

Відповідно до статей 6, 27, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування», статей 15, 16 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Указу Президента України від 30.01.2019 №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» та розпорядження голови облдержадміністрації від 07.02.2019 №41 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1992-2001 років народження у квітні-червні та жовтні-грудні 2019 року»:

Детальніше...
 
Грошове забезпечення воїнів на передовій буде підвищено – Президент Надрукувати

 Президент Петро Порошенко під час перебування на опорному пункті українських десантників в районі проведення операції Об'єднаних сил, повідомив про рішення підвищити грошове забезпечення військовослужбовців, які знаходяться на передовій.

«Я прийняв рішення і доручаю міністру підвищити рівень грошового забезпечення тих бійців, які знаходяться на передовій. Починаючи з першого квітня, я наказую, щоб грошове забезпечення – доплату на першій лінії підняти на 2000 грн. Мінімальна доплата має складати 12000 грн. для кожного військовослужбовця», - повідомив Глава держави.

Детальніше...
 
За місяць майже 80 жителів області підписали контракт із ЗСУ Надрукувати

 З початку року майже 80 жителів області вступили на військову службу за контрактом. У 2018 році контракт із ЗСУ підписали понад 1110 осіб.

Про це повідомляє сектор мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату ОДА.

Так за січень в області зараховані та направлені на військову службу за контрактом 76 жителів. Нагадаємо, що минулого року на Житомирщині на військову службу за контрактом вступили 1118 осіб.

Найбільше контрактів заключають у Новоград-Волинському районі та районному центрі, у Житомирі та Бердичеві.

З 1 січня 2019 року підвищили грошове забезпечення військовослужбовців. Відтепер заробітна плата військових за контрактом сягає від 10 до 24 тисяч гривень.

Детальніше...
 
Жінки Військово-морських сил України Надрукувати

 28 лютого 2018 року підписала контракт і проходить службу в Військо́во-морських́ си́лах Збро́йних си́л Украї́ни в Одеській області молода, гарна дівчина, солдат Метельська Тетяна Анатоліївна, уродженка села Голубіївка, Коростишівського р-ну, Житомирської області, призвана Коростишівським об'єднаним міським військовим комісаріатом.

У морській піхоті Метельська Тетяна вже майже рік ( 11 місяців ).

«Коли молода, служити треба там, де важче. Поки триває війна, яка забрала багато моїх друзів, не зможу відсиджуватись десь у тилу», – каже солдат Метельська.

«Мені подобається порядок і чесність у стосунках, і я рада, що в нашій бригаді саме так. У нас відсутня більшість того бруду, який нерідко можна зустріти в цивільних структурах», – каже Тетяна Метельська.

 

Детальніше...
 
У Держприкордонслужбі мобільні підрозділи реформуються Надрукувати

 В прикордонному відомстві України проведено значний обсяг роботи, направленої на реорганізацію та реформування мобільних підрозділів Державної прикордонної служби. Зокрема, відбувається їх переорієнтування на стандарти кращих зразків підрозділів спецпризначення США та ЄС.

За останній період у цих підрозділах розмежовано функції мобільних сил, в тому числі виконання завдань, пов’язаних з підвищеним ризиком для життя, упорядковано систему відбору особового складу до основних підрозділів мобільного загону «ДОЗОР», визначено чіткий порядок застосування сил і засобів.

Детальніше...
 
Грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України збільшено на понад 30 відсотків Надрукувати

 Грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України збільшено на понад 30 відсотків. Про це повідомив Міністр оборони України Степан Полторак під час засідання Комітету реформ.

«Ми зробили все можливе для того, аби підвищити рівень мотивації військових до проходження військової служби у Збройних Силах України. З 1 січня 2019 року збільшено грошове утримання всіх військових більш ніж на 30 відсотків», – зазначив Міністр оборони України.

За його словами, розмір грошового забезпечення у 2019 році становитиме: командира механізованої бригади 25,4 тис. грн, командира роти – 15,3 тис. грн, солдата-контрактника першого року служби – 10,2 тис. грн.

Детальніше...
 
Державна прикордонна служба України здійснює набір на контрактну службу Надрукувати

 Вимоги до кандидатів:

вік – 18-40 років;

середня (середня спеціальна, вища) освіта;

проходження комплексного психологічного тестування;

відсутність проблем із законом та добрий стан здоров’я.

Переваги служби:

Детальніше...
 
Триває набір військовослужбовців на військову службу за контрактом Надрукувати

 Останнім часом в країні змінюється ставлення до Збройних Сил України. Зросла потреба у професійній та вмотивованій армії.

Держава гарантує:

- стабільне грошове забезпечення (залежно від займаної посади):

військовослужбовцям рядового, сержантського та старшинського складу від 7000 грн. до 10000грн.;

військовослужбовцям офіцерського складу від 10000грн. до 17000грн.;

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 45 - 55 з 152

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.