Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Військова служба в Збройних Силах України
Військова служба в Збройних Силах України
СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ – ТВІЙ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР! Надрукувати

 Стати контрактником Збройних Сил України – це дуже важливий, відповідальний вибір. Але це може змінити Ваше життя, самовиразитися у важкому сьогоденні стати справжнім чоловіком!

Детальніше...
 
Триває набір громадян на військову службу за контрактом Надрукувати

 На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають таким вимогам:

-                     солдати, матроси, сержанти і старшини, які прослужили на строковій службі не менше шести місяців ;

-                     громадяни призовного віку, які мають вищу освіту або професійно-технічну освіту і не проходили строкової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не перебувають на військовому обліку ;

Детальніше...
 
ПАМ’ЯТКА ПРИЗОВНИКУ Надрукувати

 Стаття 65 Конституції України

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України.

Громадяни проходять військову службу відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Детальніше...
 
РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ЗБІЛЬШЕННЯ ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ЗА КОНТРАКТОМ Надрукувати

 Відповідно до ініціативи Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Порошенка П.О., підтриманої урядом, з 1 січня 2016 року відбулося суттєве збільшення грошового забезпечення військовослужбовців (порівняльна таблиця 1):

Детальніше...
 
Про призов на строкову військову службу в травні-червні 2016 року Надрукувати

 До уваги юнаків призовного віку!

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Указу Президента України від 29.03.2016 №122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016році», розпорядження голови облдержадміністрації від 13.04.2016 №102 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1989-1998 років народження у травні-червні 2016року» та розпорядження голови райдержадміністрації від 14.04.2016 №127 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1989-1998 років народження у травні-червні 2016 року», наказу військового комісара Коростишівського ОМВК від 18.04.2016 №30 «Про призов громадян на строкову військову службу» у районі з 5 травня по 30 червня 2016 року проводиться призов громадян України 1989-1998років народження на строкову військову службу.

Детальніше...
 
Справжня Герої шукають майбутніх професіоналів Надрукувати

Детальніше...
 
Як заключити контракт для проходження військової служби. ІНФОГРАФІКА Надрукувати

 Громадяни, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, подають до військових комісаріатів заяву, а військовослужбовці строкової військової служби подають рапорт на ім’я командира військової частини з проханням щодо прийняття їх на військову службу за контрактом. Також додають письмові згоди на використання та обробку персональних даних, проведення спеціальної перевірки відомостей.

Детальніше...
 
Військова служба за контрактом (робота, працевлаштування) Надрукувати
Детальніше...
 
«Переваги служби за контрактом в Збройних Силах України» Надрукувати

18 лютого 2016 року на базі Коростишівського районного центру зайнятості Коростишівським обєднаним міським військовим комісаріатом проведено семінарське заняття  на тему «Переваги служби за контрактом в Збройних Силах України» з громадянами, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 Наступна > Кінець >>

Всього 144 - 152 з 152

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.