Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Добровільне об'єднання територіальних громад
Добровільне об'єднання територіальних громад
Відбудеться семінар «ІНСТРУМЕНТИ ФІНАНСУВАННЯ МІСЦЕВИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ» Надрукувати

 Українсько-швейцарський проект підтримки децентралізації в України, Український інститут розвитку фондового ринку КНЕУ ім. В. Гетьмана, Громадська спілка «Українське об’єднання ринків капіталу» запрошують до участі у дводенному семінарі «ІНСТРУМЕНТИ ФІНАНСУВАННЯ МІСЦЕВИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ», який проходитиме 7-8 червня 2018 року у м. Київ.

Семінар розрахований на фахівців органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств міст і об’єднаних територіальних громад як передвісник навчального курсу «Фінансування місцевих інвестиційних проектів» за підсумком проходження якого слухач отримує СВІДОЦТВО ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ державного зразка Українського інституту розвитку фондового ринку Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.

Детальніше...
 
Г.Зубко у Житомирі: Децентралізація створює у містах і громадах комфортний життєвий простір Надрукувати

 Європейський шлях розвитку відкрив для України вікно можливостей — можливостей для розвитку і зростання. Насамперед через впровадження європейських за своєю суттю реформ.

Про це у Житомирі під час дискусії «Місто як простір розвитку та можливостей» та з нагоди святкування Дня Європи в Україні заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко сьогодні, 19 травня.

Детальніше...
 
Кожна копійка з місцевих бюджетів має бути інвестована в розвиток громади – Глава держави Надрукувати

 Під час робочої поїздки до Хмельницької області Президент Петро Порошенко зазначив, що у тісній співпраці з Парламентом в Україні впроваджуються величезні реформи – перша з яких децентралізація.

«У 2018 році вперше у зведеному державному бюджеті частка місцевих  бюджетів складає  51%», - наголосив Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що його принципова позиція – левова частина грошей через реалізацію програми децентралізації має бути віддана громадам.

Детальніше...
 
Маємо 1375 перспективних центрів спроможних ОТГ, - Геннадій Зубко Надрукувати

 В Україні згідно перспективних планів маємо 1375 проектних центрів спроможних ОТГ. Малі міста, які мають свої особливості, сьогодні мають рухатись у напрямку об’єднання у громади, адже саме це відкриває їм можливості для їхнього розвитку. Це питання повноважень, фінансів, ресурсів, а головне – перспектив. Про це на 13 Конференції малих міст України наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Детальніше...
 
Питання приєднання Кам'яного Броду залишається відкритим Надрукувати

 Голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук побував сьогодні на засіданні 27-ї позачергової сесії Кам’янобрідської сільської ради VII скликання. На розгляд сесії мало виноситися питання приєднання даної територіальної громади.

Детальніше...
 
Глава держави підписав зміни до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Надрукувати

 Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення». Документ був прийнятий Верховною Радою 3 квітня.

Закон визнає такими, що є спроможними об’єднаними територіальними громадами для випадків добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади територіальні громади міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення, а також визначає порядок добровільного приєднання до них територіальних громад сіл та селищ.

Детальніше...
 
Для завершення децентралізації потрібні зміни до Конституції, - Сергій Шаршов Надрукувати

 Законодавчої бази для створення об’єднаних громад в Україні достатньо. Але для завершення децентралізації необхідні зміни до Конституції України.

Про це Укрінформу сказав директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Мінрегіону Сергій Шаршов в Івано-Франківську перед дебатами "Навіщо громадам об’єднуватися". Організатори заходу – Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.

Детальніше...
 
Геннадій Зубко: У Раді Європи окреслили подальшу маршрутну карту децентралізації Надрукувати

 Децентралізація є однією з найбільш успішних реформ, яка реалізується в Україні у співпраці з Радою Європи і Європейським Союзом. Затверджений у лютому поточного року новий план дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки щодо децентралізації передбачає продовження маршрутної карти не тільки з об’єднання і підсилення громад, а й щодо впровадження секторальної децентралізації. Це поетапна інструкція для громад щодо забезпечення нової якості в освіті, охороні здоров’я, адміністративних і соціальних послугах, безпечного і комфортного життя наших громадян.

Про це під час виступу на круглому столі з питань децентралізації у штаб-квартирі Ради Європи у Страсбурзі заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Детальніше...
 
25 квітня у с.Торчин відбулися громадські обговорення Надрукувати

 Даний захід проходив за участю голови райдержадміністрації В.І.Поліщука, секретаря Коростишівської міської ради Н.М.Єсипчук, Старосілецького сільського голови О.Г.Куцаківського, Торчинського сільського голови О.П.Фльорко та Головинського селищного голови І.С.Гетманенка.

Ольга Фльорко спочатку ознайомила присутніх з питанням виконання бюджетних показників у 2017 році. Надалі активного обговорення набуло земельне питання, зокрема щодо сплати підприємствами орендної плати до бюджету ради. Вячеслав Поліщук надав жителям територіальної громади певні роз’яснення, щодо сплати даного виду податку, та пообіцяв разом з юристами вивчити питання по окремих підприємствах, що здійснюють діяльність на території Торчинської сільської ради.

Детальніше...
 
Земля і громади – невід’ємні складові децентралізації, – Геннадій Зубко. Надрукувати

      Потрібно якнайшвидше ухвалювати закон про передачу громадам повноважень щодо управління земельними ресурсами. Сьогодні на території громади є різні землі: приватні, державні, комунальні, промисловості (землі запасу), землі в межах і поза межами населеного пункту. Коли говоримо, що прагнемо забезпечити максимальне надходження до місцевого бюджету, то повинні дати інструмент і можливість бачити, хто та якими землями користується, як вони обліковуються, хто сплачує податок не землю, і яким чином земельний податок наповнює бюджет.

Детальніше...
 
U-LEAD спільно з Мінрегіоном розробили мережу ЦНАПів в громадах Надрукувати

Мережа Центрів надання адміністративних послуг вже напрацьована і визначений перелік громад, де вони розташовуватимуться.

 Про це сказав сьогодні, 26 березня, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час відеоконференції із 24 регіональними офісами місцевого самоврядування.


Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 100 - 110 з 220

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.