Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Добровільне об'єднання територіальних громад
Добровільне об'єднання територіальних громад
Ігор Гундич: Карти з перспективами Житомирщини отримають жителі області вже у березні Надрукувати

 З 1 березня волонтери будуть доставляти жителям Житомирської області конверти із буклетами-результатами децентралізації та картами перспективного розвитку Житомирщини на 2019-2021 роки.

Про це розповів журналістам голова ОДА Ігор Гундич під час прес-конференції.

«З березня жителі області отримають конверт із пакетом інформації про результати децентралізації, а головне – із картою перспектив Житомирщини та анкетами для зворотнього зв’язку. Такі дорожні карти розвитку підготувала Рада Регіонального Розвитку за дорученням Президента України Петра Порошенка для того, аби кожен житель області знав і впливав на те, що буде відбудовуватися у його селі, місті, районі і загалом області. Загалом область у найближчі 3 роки реалізовуватиме понад 700 проектів регіонального розвитку. І це ті проекти, які визначають люди», – сказав Ігор Гундич.

Детальніше...
 
Президент у Запоріжжі: Децентралізація вдихнула нову енергію в місцеве самоврядування Надрукувати

 Президент Петро Порошенко на Раді регіонального розвитку Запорізької області наголосив, що не допустить повернення назад у реформі децентралізації, яка кардинально змінила життя у всіх регіонах держави.

«Додатково до низки найуспішніших реформ – реформа децентралізації точно одна із самих найуспішніших. Хоча вона ще далека від завершення, позитивний результат від неї суспільство точно вже зафіксувало», - зазначив Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Відбулися чергові зустрічі голови РДА Вячеслава Поліщука із жителями с.Здвижка та с.Вільня Надрукувати

 Голова райдержадміністрації В.І.Поліщук разом з першим заступником голови райдержадміністрації В.В.Соломикіним, начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації О.А.Грищук, заступником КНП «Центр ПМСД» С.С.Шемчук та начальником Коростишівського об’єднаного Управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області В.С.Матвійчук провели зустрічі з жителями с.Вільня та с.Здвижка.

Вячеслав Поліщук під час виступу відмітив, що з початком процесу децентралізації у різних сферах життя відбувається багато змін та нововведень. Тому він ініціював проведення таких зустрічей, за участю відповідних спеціалістів, із жителями району.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації В.Поліщук зустрівся сьогодні із жителями с.Торчин та с.Кам’яний Брід Надрукувати

 Впровадження процесу децентралізації на території району та ще багато інших питань обговорювалося сьогодні на зустрічах голови райдержадміністрації Вячеслава Поліщука з жителями територіальних громад Кам’яного Броду та Торчину.

Керівник району відмітив, що на сьогоднішній день децентралізація повністю змінює міста і села, адже через передачу значних повноважень на місця, громада має змогу вирішувати свої пріоритетні питання в першу чергу.

Детальніше...
 
Децентралізація є незворотною. Це потужна мотивація розвитку громад Надрукувати

 «Сьогодні децентралізація кардинально змінює обличчя, міст, сіл та селищ України, кардинально змінює життя людей», - сказав Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку Київщини. «Один з важливих і успішних пунктів нашої стратегії – децентралізація, передача повноважень і ресурсів разом з відповідальністю за життя громад самим громадам, скорочення відстані між громадянином і владою», - наголосив Петро Порошенко.

Президент навів приклад зростання місцевого бюджету Броварів з 360 млн до 1 млрд 328 млн грн. «Я хочу наголосити – це під час війни. Знаєте, як важко визначати такі пріоритети, коли тебе атакують. Ти маєш віддати все на армію. Все, що можеш. Більше 5% бюджету йде на армію і це перший мій пріоритет. Але децентралізація – це потужна мотивація самим заробляти на себе», - підкреслив Президент. Він наголосив, що в рамках децентралізації місцевій владі були передані акцизи, частина інших податків, розширено податкову базу.

Детальніше...
 
Ігор Гундич: затверджені проекти на 2019-2021 роки стануть справжніми «символами змін» Надрукувати

 Оновлені школа, дитсадок, амбулаторія та інші перспективні проекти, які затвердили жителі Червоненської ОТГ стануть якісними «символами змін» на Житомирщині.

Про це зазначив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 18 лютого, під час виїзного засідання Ради регіонального розвитку у Червоненській ОТГ.

За словами Ігоря Гундича, саме децентралізація, яку запровадив в Україні Президент Петро Порошенко, жителі Червоненської громади змогли відчути та побачити якісні зміни – через ремонти доріг, влаштування освітлення, ремонту Центру дозвілля, реконструкцію шкіл та дитсадку.

Детальніше...
 
У перспективі Семенівської ОТГ – нові «символи змін» на 2019-2021 роки Надрукувати

 Шлях розвитку громади та перспективні плани на 2019-2021 роки затвердили жителі Семенівської громади разом з головою ОДА Ігорем Гундичем. Серед основних напрямків діяльності – ремонт доріг, реконструкція вуличного освітлення та ремонт школи.

Семенівська ОТГ, як і Вчорайшенська та Червоненськагромади, визначилися із перспективним планом розвитку на найближчі три роки під час виїзного засідання Ради регіонального розвитку сьогодні, 18 лютого.

Завдяки ініційованій Президентом України реформі децентралізації Семенівська ОТГ з грудня 2017 року втілила в життя інфраструктурні та гуманітарні проекти, які покращують життя громади вже сьогодні.

Детальніше...
 
Ігор Гундич привітав жителів новоствореної Вчорайшенської ОТГ із затвердженням перших проектів Надрукувати

 Жителі новоствореної Вчорайшенської об’єднаної територіальної громади, в якій вибори пройшли у грудні 2018 року, разом із головою ОДА Ігорем Гундичем обговорили перспективи розвитку громади та затвердили проекти для реалізації у 2019-2021 роках.

Засідання Ради регіонального розвитку провів у громаді голова ОДА Ігор Гундич сьогодні, 18 лютого.

«Децентралізація – це надважлива реформа, яку розпочав Президент Петро Порошенко в Україні. І Житомирщина – лідер у її впровадженні. Ви зробили дуже правильний крок, коли об’єдналися і створили громаду, адже це дасть вам додаткові фінансові можливості. Громади, які об’єдналися у 2015 році вже показують результати, які полягають у конкретних справах. Я вітаю вас із затвердженням перспективного плану і з початком реалізації перших проектів. Впевнений, що ви не пошкодуєте, що повірили у децентралізацію», – сказав Ігор Гундич.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації В.Поліщук зустрівся сьогодні із жителями Гуменницької сільської ради Надрукувати

 Голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук запланував провести ряд зустрічей з жителями району, де обговорюватимуться та надаватимуться роз’яснення по питаннях впровадження процесу децентралізації, реформування галузей освіти, охорони здоров'я та соціального захисту населення.

Сьогодні відбулася перша зустріч із жителями Гуменницької сільської ради, але згодом буде заплановано і наступну.

Разом з очільником району приїздять відповідні спеціалісти, які надають обґрунтовані відповіді на питання, які зараз актуальні, а саме: щодо реформування медицини, освіти, соціальних виплат, монетизації субсидій, пенсійного забезпечення та ін.

Детальніше...
 
50 голів ОТГ Житомирщини підписали звернення щодо підтримки децентралізації Надрукувати

 50 голів об’єднаних територіальних громад Житомирщини підписали звернення щодо підтримки реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком.

Про рішення об’єднатися, результати децентралізації та досягнення ОТГ розповіли керівники громад 13 лютого під час брифінгу.

«Ми зібралися, щоб обговорити найважливішу реформу – децентралізацію. 50 голів ОТГ Житомирської області підписали документи, яким підтримують реформу децентралізації. Багато можна казати про реформу децентралізації, але результати відчувають саме ті люди, які проживають у громадах. Це найуспішніша реформа, яка зараз втілюється у країні і ми хочемо, щоб ця реформа продовжувалась й надалі. Нам необхідно закріпити реформу у Конституції України, її потрібно далі підтримувати і тільки ті, хто займається популізмом не бачить результатів реформи», – сказав житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Детальніше...
 
2019 рік – ключовий в реформі децентралізації, - Геннадій Зубко Надрукувати

 Ми підготували детальний, покроковий операційний план для впровадження нового етапу реформи децентралізації. Він розроблений на виконання завдань, поставлених Президентом України та Плану заходів, затвердженого Урядом. Це спільна маршрутна карта для Мінрегіону і наших партнерів – «U-LEAD з Європою», USAID, PULSE, DESPRO, ОБСЄ, DOBRE, де кожен матиме свою частку участі, яка в подальшому трансформується в спільну перемогу. Про це на координаційній зустрічі з Центрами розвитку місцевого самоврядування заявив Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 89 - 99 з 278

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.