Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Добровільне об'єднання територіальних громад
Добровільне об'єднання територіальних громад
Вячеслав Поліщук зустрівся із жителями Стрижівської та Харитонівської територіальних громад Надрукувати

 14 березня голова райдержадміністрації Поліщук В.І. разом з міським головою Коханом І.І., першим заступником голови райдержадміністрації Соломикіним В.В., заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Березняк Л.І., начальником Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області Матвійчук В.С., начальником відділу освіти райдержадміністрації Пархалевичем І.І. та заступником головного лікаря КНП «Центр ПМСД» Шемчук С.С. провели зустріч із жителями Стрижівської територіальної громади.

Детальніше...
 
Голова РДА Вячеслав Поліщук спілкувався сьогодні із жителями Шахворостівської сільської ради Надрукувати

 Сьогодні відбулася чергова зустріч очільника району із жителями Шахворостівської сільської ради. Разом з Поліщуком В.І. на зустріч з громадою завітали перший заступник голови райдержадміністрації Соломикін В.В., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Грищук О.А., начальник Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області Матвійчук В.С., начальник відділу освіти райдержадміністрації Пархалевич І.І. та заступник головного лікаря КНП «Центр ПМСД» Шемчук С.С.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук провів зустріч із жителями с.Козіївка Надрукувати

 12 березня голова райдержадміністрації Поліщук В.І. провів зустріч із жителями Козіївської сільської ради.

«У період значних змін у різних сферах нашого життя – вкрай необхідні такі зустрічі, аби якомога детальніше роз’яснити всім жителям громади про нововведення», - зауважив очільник району.

Разом з Поліщуком В.І. в зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Соломикін В.В., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Грищук О.А., начальник Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області Матвійчук В.С., начальник відділу освіти райдержадміністрації Пархалевич І.І. та заступник головного лікаря КНП «Центр ПМСД» Шемчук С.С.

Детальніше...
 
Визначили перспективи розвитку Житомирщини Надрукувати

 Понад 3 тисячі жителів області разом із Президентом України Петром Порошенком визначили перспективи розвитку області.

 «Дякую 50 головам ОТГ Житомирщини, які звернулися з вимогою продовження децентралізації як однієї з головних реформ у державі. Це не просто формальність. Це прояв командної роботи, потужної підтримки децентралізації на місцях. Ми з вами сьогодні бачимо, скільки таланту і енергії в наших громадах. Фактично, немає громади, де б не було людей, здатних зробити щось особливе, унікальне, конкурентоспроможне. Тут присутні люди, які люди, які змінюють Житомирщину і всю Україну. Разом ми зможемо зробити нашу державу успішною країною заможних і щасливих людей!», – сказав Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Децентралізація багатократно примножила наші сили для подолання бідності Надрукувати

 Про конкретні кроки держави щодо подолання бідності, які вже сьогодні втілюються у країні, розповів Петро Порошенко на Житомирщині. Завдяки чому вже у березні пенсіонери області отримують підвищену пенсію в середньому на 554 грн, а це 268 тисяч осіб. Також майже 140 тисяч домогосподарств області отримають монетизовану субсидію.

«Зараз робимо перший корок – соціальна підтримка для життя громад. Індексація пенсій розпочалася з 1 березня, і відтепер щороку на Житомирщині 268 тисяч пенсіонерів отримуватимуть більшу пенсію в середньому на 554 грн. 82 тисячі осіб отримають додаткове підвищення. Це ті, хто отримує мінімальну пенсію. Щоб їх захистити – робимо добавку, індексацію у розмірі 2410 грн за 2016 і 2017 роки», – зауважив Президент України.

Детальніше...
 
Понад 700 проектів реалізують на Житомирщині у найближчі 3 роки Надрукувати

 Понад 700 проектів – від освітлення вулиць у селах, які того не мали, до будівництва серйозних об’єктів – включає проект Перспективного плану розвитку Житомирщини на 2019-2021 роки.

Перспективний план розвитку Президенту України Петру Порошенку представив сьогодні, 11 березня, голова ОДА Ігор Гундич під час засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини.

Детальніше...
 
Ігор Гундич: Ім’я децентралізації – Петро Порошенко Надрукувати

 Кожна справа, кожна реформа має своє ім’я. Ім’я децентралізації – Петро Порошенко.

На цьому наголосив сьогодні, 11 березня, голова ОДА Ігор Гундич під час засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини за участю Президента України Петра Порошенка, Віце-Прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка.

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич підсумував результати децентралізації та презентував перспективний план розвитку Житомирщини на 2019-2021 роки.

Детальніше...
 
Президент на Житомирщині: Конкретні результати децентралізації – це наша відповідь критикам Надрукувати

 Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини запевнив, що продовжить програму децентралізації, яку ініціював у 2014 році.

Глава держави подякував громадянам за підтримку децентралізації, яка передбачає передачу прав, повноважень, грошей і відповідальності територіальним громадам. «Влада, повноваження, гроші і відповідальність. Бо відповідальність без ресурсів – це обман. Тому разом з відповідальністю ми передали на місця фінансовий ресурс. Це чесно і справедливо. Тепер у зведеному бюджеті держави частка державного бюджету – 49%. Це вперше за всі часи існування України. На все – на зовнішню політику, на армію, на будь-які інші витрати 49%. І 51%, враховуючи субсидії і субвенції, місцевим бюджетам», - зауважив Глава держави.

Детальніше...
 
Маємо усунути дискримінацію людей, які сьогодні ще не живуть в об’єднаних тергромадах Надрукувати

 У найближчі 5 років маємо не лише розбудовувати нову інфраструктуру, а прийти до нової якості послуг. Про це на Раді регіонального розвитку у місті Черкаси наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Якщо ми подивимося на два напрямки, які сьогодні стоять перед нами, то це дуже прості речі. У першу чергу це якість людського життя – освіта, охорона здоров’я, безпека на вулиці, питання адміністративних послуг. Другий напрямок – конкурентоспроможність регіонів», – зазначив Геннадій Зубко.

Урядовець повідомив, що в рамках реформи децентралізації на Черкащині вже створено 54 об’єднані територіальні громади. Згідно з перспективним планом заплановано створення 84 громад.

Детальніше...
 
Ми маємо захистити децентралізацію - Президент на Раді регіонального розвитку Черкащини Надрукувати

 Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Черкаської області підкреслив важливість продовження реформи децентралізації та застеріг від можливості її згортання.

Глава держави наголосив, що його ініціативою стала програма децентралізації. Він нагадав, що цю програму підтримав Уряд, Верховна Рада та подякував за командну роботу. З прийняттям закону про децентралізацію владу передали громадам і не лише владу а й повноваження, а разом з ними і відповідальність.

Він зауважив, що відповідальність без ресурсів – це обман. «Тому разом з відповідальністю ми передали відповідний фінансовий ресурс. Це чесно і справедливо. Тепер у зведеному бюджеті, нарешті, якщо порахувати субсидії і субвенції, частка місцевих бюджетів перевищує частку державного бюджету. Бюджети розвитку громад збільшилися в сім, десять, деінде в 16-18 разів. І це під час війни»,  - сказав він.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації побував з робочим візитом у с.Минійки Надрукувати

 Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук разом із начальником відділу освіти райдержадміністрації Іваном Пархалевичем та заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ларисою Березняк зустрілися із жителями Минійківської територіальної громади.

Звісно, розпочали ромову із роз’яснення процесу децентралізації, який проходить зараз в державі та несе за собою низку змін. Під час зустрічі присутні отримали кваліфіковані роз’яснення, що стосуються соціальних та пенсійних виплат, а також нововведень в галузі освіти.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 89 - 99 з 294

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.