Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Добровільне об'єднання територіальних громад
Добровільне об'єднання територіальних громад
Перший заступник голови РДА В.Соломикін зустрівся із жителями Квітневого старостинського округу Надрукувати

 Ми живемо в дуже непростий час – час епохальних змін. Держава взяла курс на децентралізацію, що зумовлює реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади – фактично повне переформатування діючої системи управління.

Реформи з децентралізації влади полягає в утвердженні демократичного управління, передачі владних повноважень територіальним органам, забезпеченні широкої участі громадян в управлінні справами держави й суспільства в цілому.

Із метою надання роз’яснень, щодо змін в законодавстві, було ініційовано проведення ряду зустрічей з жителями району.

Детальніше...
 
Перший заступник голови РДА Віталій Соломикін провів зустріч із жителями Слобідської с.р. Надрукувати

 Децентралізація – це складна й глибинна реформа, яка перебудовує всю систему управління країною. Її впровадження несе за собою низку змін у різних сферах життя населення.

Європейські країни торували цей шлях десятиліттями. Разом з тим, вже сьогодні реформу можна назвати найуспішнішою.

Детальніше...
 
Прем’єр-міністр: Децентралізація – не ціль, а інструмент досягнення високої якості життя Надрукувати

 Запроваджена Урядом України реформа децентралізації – передачі повноважень та ресурсів на рівень громад – стала не самоціллю, а інструментом досягнення високої якості життя людей у регіонах. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Ради регіонального розвитку, яке сьогодні, 19 березня, проходить у Тернополі. Тернопільська область свого часу стала однією з найкращих за темпами об’єднання громад і сьогодні має високі показники зростання промислового виробництва в регіоні, підвищення заробітної плати, створення нових робочих місць, яке у найближчі роки має скласти близько 9 тис. щороку. У планах реалізувати в області близько 1,5 тис. регіональних проектів на суму близько 30 млрд грн, причому більшість їх стосується формування Нового освітнього простору, оновлення системи охорони здоров’я регіону та розбудови інфраструктури. Однією з найбільш перспективних для інвестування вважається агросфера. Протягом останніх років в області реалізовано понад 60 інвестпроектів, які дозволили регіону вийти у лідери у тваринництві та вирощуванні цукрових буряків та ріпаку.

Детальніше...
 
Процес децентралізації не є незворотнім, тож маємо не допустити його згортання Надрукувати

 Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку на Івано-Франківщині застеріг, що процес децентралізації може бути зупинений і закликав українців об’єднатися, щоб цього не допустити.

Глава держави наголосив, що завдяки децентралізації було передано владу, повноваження, а разом з цим фінансові ресурси. «Бо відповідальність без ресурсу – той обман, яким завжди раніше займалася українська влада... Раніше частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті весь час перебувала на межі 30%. Сьогодні, починаючи з 2018 року відбулася історична подія – частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті з урахуванням субсидій і субвенцій складає 51%», - зауважив він.

Детальніше...
 
Відбулася зустріч із жителями Городської сільської ради Надрукувати

 Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Соломикін зустрівся сьогодні із жителями Городської сільської ради. Під час зустрічі присутні поспілкувалися про зміни, які відбуваються під час впровадження процесу децентралізації.

Детальніше...
 
Проведено зустрічі із жителями Кропивнянського та Щигліївського старостинських округів Надрукувати

 Із початком процесу децентралізації частина Коростишівського району уже об’єдналася та робить впевнені кроки у впровадженні реформи. Але так, як нові реформи несуть за собою низку змін, то 15 березня голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук разом з першим заступником Віталієм Соломикіним і заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ларисою Березняк провели зустрічі із жителями Кропивнянського й Щигліївського старостинських округів.

Присутнім розповіли про нововведення при організації оздоровленні дітей пільгових категорій, про виплати багатодітним родинам, «муніципальну няню», «пакунок малюка», але найбільше всіх цікавили питання призначення і виплати монетизованих субсидій.

Детальніше...
 
Вячеслав Поліщук зустрівся із жителями Стрижівської та Харитонівської територіальних громад Надрукувати

 14 березня голова райдержадміністрації Поліщук В.І. разом з міським головою Коханом І.І., першим заступником голови райдержадміністрації Соломикіним В.В., заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Березняк Л.І., начальником Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області Матвійчук В.С., начальником відділу освіти райдержадміністрації Пархалевичем І.І. та заступником головного лікаря КНП «Центр ПМСД» Шемчук С.С. провели зустріч із жителями Стрижівської територіальної громади.

Детальніше...
 
Голова РДА Вячеслав Поліщук спілкувався сьогодні із жителями Шахворостівської сільської ради Надрукувати

 Сьогодні відбулася чергова зустріч очільника району із жителями Шахворостівської сільської ради. Разом з Поліщуком В.І. на зустріч з громадою завітали перший заступник голови райдержадміністрації Соломикін В.В., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Грищук О.А., начальник Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області Матвійчук В.С., начальник відділу освіти райдержадміністрації Пархалевич І.І. та заступник головного лікаря КНП «Центр ПМСД» Шемчук С.С.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук провів зустріч із жителями с.Козіївка Надрукувати

 12 березня голова райдержадміністрації Поліщук В.І. провів зустріч із жителями Козіївської сільської ради.

«У період значних змін у різних сферах нашого життя – вкрай необхідні такі зустрічі, аби якомога детальніше роз’яснити всім жителям громади про нововведення», - зауважив очільник району.

Разом з Поліщуком В.І. в зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Соломикін В.В., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Грищук О.А., начальник Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області Матвійчук В.С., начальник відділу освіти райдержадміністрації Пархалевич І.І. та заступник головного лікаря КНП «Центр ПМСД» Шемчук С.С.

Детальніше...
 
Визначили перспективи розвитку Житомирщини Надрукувати

 Понад 3 тисячі жителів області разом із Президентом України Петром Порошенком визначили перспективи розвитку області.

 «Дякую 50 головам ОТГ Житомирщини, які звернулися з вимогою продовження децентралізації як однієї з головних реформ у державі. Це не просто формальність. Це прояв командної роботи, потужної підтримки децентралізації на місцях. Ми з вами сьогодні бачимо, скільки таланту і енергії в наших громадах. Фактично, немає громади, де б не було людей, здатних зробити щось особливе, унікальне, конкурентоспроможне. Тут присутні люди, які люди, які змінюють Житомирщину і всю Україну. Разом ми зможемо зробити нашу державу успішною країною заможних і щасливих людей!», – сказав Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Децентралізація багатократно примножила наші сили для подолання бідності Надрукувати

 Про конкретні кроки держави щодо подолання бідності, які вже сьогодні втілюються у країні, розповів Петро Порошенко на Житомирщині. Завдяки чому вже у березні пенсіонери області отримують підвищену пенсію в середньому на 554 грн, а це 268 тисяч осіб. Також майже 140 тисяч домогосподарств області отримають монетизовану субсидію.

«Зараз робимо перший корок – соціальна підтримка для життя громад. Індексація пенсій розпочалася з 1 березня, і відтепер щороку на Житомирщині 268 тисяч пенсіонерів отримуватимуть більшу пенсію в середньому на 554 грн. 82 тисячі осіб отримають додаткове підвищення. Це ті, хто отримує мінімальну пенсію. Щоб їх захистити – робимо добавку, індексацію у розмірі 2410 грн за 2016 і 2017 роки», – зауважив Президент України.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 67 - 77 з 278

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.