Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Добровільне об'єднання територіальних громад
Добровільне об'єднання територіальних громад
Маємо усунути дискримінацію людей, які сьогодні ще не живуть в об’єднаних тергромадах Надрукувати

 У найближчі 5 років маємо не лише розбудовувати нову інфраструктуру, а прийти до нової якості послуг. Про це на Раді регіонального розвитку у місті Черкаси наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Якщо ми подивимося на два напрямки, які сьогодні стоять перед нами, то це дуже прості речі. У першу чергу це якість людського життя – освіта, охорона здоров’я, безпека на вулиці, питання адміністративних послуг. Другий напрямок – конкурентоспроможність регіонів», – зазначив Геннадій Зубко.

Урядовець повідомив, що в рамках реформи децентралізації на Черкащині вже створено 54 об’єднані територіальні громади. Згідно з перспективним планом заплановано створення 84 громад.

Детальніше...
 
Ми маємо захистити децентралізацію - Президент на Раді регіонального розвитку Черкащини Надрукувати

 Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Черкаської області підкреслив важливість продовження реформи децентралізації та застеріг від можливості її згортання.

Глава держави наголосив, що його ініціативою стала програма децентралізації. Він нагадав, що цю програму підтримав Уряд, Верховна Рада та подякував за командну роботу. З прийняттям закону про децентралізацію владу передали громадам і не лише владу а й повноваження, а разом з ними і відповідальність.

Він зауважив, що відповідальність без ресурсів – це обман. «Тому разом з відповідальністю ми передали відповідний фінансовий ресурс. Це чесно і справедливо. Тепер у зведеному бюджеті, нарешті, якщо порахувати субсидії і субвенції, частка місцевих бюджетів перевищує частку державного бюджету. Бюджети розвитку громад збільшилися в сім, десять, деінде в 16-18 разів. І це під час війни»,  - сказав він.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації побував з робочим візитом у с.Минійки Надрукувати

 Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук разом із начальником відділу освіти райдержадміністрації Іваном Пархалевичем та заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ларисою Березняк зустрілися із жителями Минійківської територіальної громади.

Звісно, розпочали ромову із роз’яснення процесу децентралізації, який проходить зараз в державі та несе за собою низку змін. Під час зустрічі присутні отримали кваліфіковані роз’яснення, що стосуються соціальних та пенсійних виплат, а також нововведень в галузі освіти.

Детальніше...
 
Жителі Садівської територіальної громади спілкувалися сьогодні з головою РДА В.І.Поліщуком Надрукувати

 На сьогоднішній зустрічі із жителями Садівської територіальної громади голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук говорив про процеси децентралізації та її переваги для громад. Навів конкретні приклади та розповів про те, як проходили ради регіонального розвитку і які питання піднімалися на цих засіданнях.

– Звісно така глобальна реформа, несе за собою значні зміни у різних сферах, зокрема в освіті, медицині, соціальному захисті, тому й виникла така потреба у проведенні таких зустрічей із залученням відповідних спеціалістів, – зазначив очільник району.

Детальніше...
 
Небажання об’єднуватись означатиме погіршення рівня життя людей Надрукувати

 Президент Петро Порошенко наголошує, що децентралізація доводить свою ефективність, але і саму реформу, і її результати потрібно захистити, гарантувавши її незворотність. Про це Петро Порошенко заявив на засіданні Ради регіонального розвитку Дніпропетровської  області.

Він нагадав, що у 2014 році, коли починалась реформа, було багато запитань чи точно об’єднання громад буде добровільним, чи не будуть примушувати. «Ми тоді пообіцяли: даємо слово – це буде добровільно», - зауважив Президент.

«Зараз хочу вам повідомити, у 2019 році добровільність закінчиться. Тому, що найважчий період ми пройшли. Децентралізація довела свою ефективність. І небажання об’єднуватись буде означати погіршення рівня життя людей в тих громадах, які не об’єднуються. А от людей ми будемо захищати», - заявив Глава держави.

Детальніше...
 
Майже 60% українців переконані, що децентралізація потрібна, – Геннадій Зубко Надрукувати

 Держава може звітувати про показники реформи децентралізації, зокрема щодо кількості громад чи площ територій, вкритих ОТГ, сотні нових опорних шкіл чи дитсадків, кілометрів доріг. Але першочергово для нас є важливішою оцінка українських громадян, на яких і спрямована реформа децентралізації. На цьому наголосив під час презентації результатів Всеукраїнського соціологічного дослідження «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування серед населення України та об’єднаних тергромад» Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Соціологічне дослідження було здійснене Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» у співпраці з експертами РЄ та Мінрегіоном.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук побував з робочим візитом в с.Більківці Надрукувати

 4 березня жителі с.Більківці та с.Козак мали нагоду зустрітися із головою райдержадміністрації В.І.Поліщуком, начальником Коростишівського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України в Житомирській області В.С.Матвійчук, заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Л.І.Березняк і заступником головного лікаря КНП «Центр ПМСД» С.С.Шемчук.

Вячеслав Іванович розповів присутнім про ціль зустрічі, наголосивши на тому, що у зв’язку з впровадженням процесу децентралізації – на даний час відбувається багато змін у різних сферах. Тому з метою проведення роз’яснювальної роботи ним і було ініційовано проведення таких заходів.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук зустрівся сьогодні із жителями с.Старосільці Надрукувати

 Голова райдержадміністрації Вячеслав Поліщук побував сьогодні з робочим візитом у с.Старосільцях та поспілкувався з місцевими жителями. Очільник району розповів присутнім про результати впливу процесу децентралізації на розвиток громад, які вже об’єдналися.

У зустрічі також взяли участь начальник відділу освіти райдержадміністрації І.І.Пархалевич, головний лікар КНП «Центр ПМСД» В.Є.Татура, начальник Коростишівського об’єднаного міжрайонного Управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області В.С.Матвійчук та начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації О.А.Грищук.

Детальніше...
 
Ігор Гундич: Карти з перспективами Житомирщини отримають жителі області вже у березні Надрукувати

 З 1 березня волонтери будуть доставляти жителям Житомирської області конверти із буклетами-результатами децентралізації та картами перспективного розвитку Житомирщини на 2019-2021 роки.

Про це розповів журналістам голова ОДА Ігор Гундич під час прес-конференції.

«З березня жителі області отримають конверт із пакетом інформації про результати децентралізації, а головне – із картою перспектив Житомирщини та анкетами для зворотнього зв’язку. Такі дорожні карти розвитку підготувала Рада Регіонального Розвитку за дорученням Президента України Петра Порошенка для того, аби кожен житель області знав і впливав на те, що буде відбудовуватися у його селі, місті, районі і загалом області. Загалом область у найближчі 3 роки реалізовуватиме понад 700 проектів регіонального розвитку. І це ті проекти, які визначають люди», – сказав Ігор Гундич.

Детальніше...
 
Президент у Запоріжжі: Децентралізація вдихнула нову енергію в місцеве самоврядування Надрукувати

 Президент Петро Порошенко на Раді регіонального розвитку Запорізької області наголосив, що не допустить повернення назад у реформі децентралізації, яка кардинально змінила життя у всіх регіонах держави.

«Додатково до низки найуспішніших реформ – реформа децентралізації точно одна із самих найуспішніших. Хоча вона ще далека від завершення, позитивний результат від неї суспільство точно вже зафіксувало», - зазначив Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Відбулися чергові зустрічі голови РДА Вячеслава Поліщука із жителями с.Здвижка та с.Вільня Надрукувати

 Голова райдержадміністрації В.І.Поліщук разом з першим заступником голови райдержадміністрації В.В.Соломикіним, начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації О.А.Грищук, заступником КНП «Центр ПМСД» С.С.Шемчук та начальником Коростишівського об’єднаного Управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області В.С.Матвійчук провели зустрічі з жителями с.Вільня та с.Здвижка.

Вячеслав Поліщук під час виступу відмітив, що з початком процесу децентралізації у різних сферах життя відбувається багато змін та нововведень. Тому він ініціював проведення таких зустрічей, за участю відповідних спеціалістів, із жителями району.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 23 - 33 з 220

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.