Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Добровільне об'єднання територіальних громад
Добровільне об'єднання територіальних громад
Ігор Гундич дав старт Форуму Регіонального Розвитку. Надрукувати

Голова ОДА заначив, що розвиток регіону залежить від реформ, які впроваджуються на рівні держави. І саме голови ОТГ та керівники районів найбільше відчувають результати найголовнішої реформи – децентралізації.

 «Розвиток Житомирщини залежить від розвитку районів, міст та об’єднаних громад. І те, що ми займаємо 8 місце у рейтингу соціально-економічного розвитку за перше півріччя, – наш спільний результат. Ви всі відчуваєте те, що реформа децентралізації потрібна людям і вже дає свої результати. Важливим показником є те, що 57% території області об’єднані територіальними громадами. Ми всі разом гарно спрацювали і сподіваюсь, що цей форум надихне вас на нові ідеї, для декого це буде новим поштовхом для розвитку. І вже незабаром ми піднімемо цей показник області ще вище. Бажаю плідної роботи, гарних результатів і даю старт початку Форуму», – зазначив Ігор Гундич.


Детальніше...
 
Об’єднання громад триває: ще 71 ОТГ готова провести перші вибори цього року. Надрукувати

На розгляді Центральної виборчої комісії знаходяться звернення від облдержадміністрацій щодо призначення перших місцевих виборів у 71 об’єднаній територіальній громаді, до складу яких увійшли 317 місцевих рад. І такі звернення продовжують надходити до ЦВК. Ще близько 50 ОТГ знаходяться на завершальних стадіях процедур об’єднання.

 Такими є дані щотижневого моніторингу Мінрегіону щодо стану формування об’єднаних громад в Україні.

 

Детальніше...
 
Ми надаємо можливість муніципалітетам створювати свою податкову базу, - Зубко. Надрукувати

Одним із найважливіших напрямків реформи є децентралізація лідерства. Громади потребують фахових і драйвових лідерів, які продовжать реформу децентралізації в активній фазі і поглиблять її секторально.

Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках Київского міжнародного економічного форуму.


Детальніше...
 
Децентралізація триває: в Україні може з’явитися перша об’єднана громада навколо обласного центру Надрукувати

Луцьк може стати першим містом обласного значення в Україні, яке об’єднається із прилеглим населеним пунктом. 

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, пише TSN.UA.

Восьмеро із 12-ти депутатів Прилуцької сільської ради проголосували за об’єднання з містом Луцьком.

Детальніше...
 
10 кроків назустріч об’єднаним громадам Надрукувати

Парламент має зробити 10 кроків назустріч об’єднаним громадам, - Геннадій Зубко

Спільне завдання сьогодні і Уряду, і Верховної Ради – це зробити наступні 10 кроків в напрямку децентралізації, які з одного боку – дадуть можливість підсилити об’єднання територіальних громад, з іншого – додаткові інструменти, як земля, фінанси, створення кадрової ланки для служби в органах місцевого самоврядування саме на території громад.

 

Детальніше...
 
Механізм об’єднання територіальних громад Надрукувати

Врегульовано механізм об’єднання тергромад із суміжних районів, —Г.Г. Зубко

Ми врегулювали механізм добровільного об’єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів, відповідно до розроблених перспективних планів. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи зміни до Методики формування спроможних територіальних громад, які були затверджені на засіданні Уряду.


Детальніше...
 
Геннадій Зубко про завдання в реформуванні сільської медицини Надрукувати

У європейських країнах співвідношення звернень пацієнтів на первинний та інші рівні медицини – у пропорції 80% на 20%. В Україні все навпаки: лише 30% громадян звертається на первинний рівень, а 70% шукають допомоги на інших рівнях. Тому підвищення якості первинної медичної послуги у сільській місцевості має величезний запит у суспільстві. Про це зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках наради щодо започаткування ініціативи Президента України Петра Порошенка «Доступна медицина у сільській місцевості».


Детальніше...
 
Місцеве самоврядування: усе для керівника і бухгалтера Надрукувати

Останнім часом децентралізація влади набуває все більших обертів. Органи місцевого самоврядування законодавчо отримали нові повноваження, а їх керівники мають навчитися цими повноваженнями користуватися. До того ж відбуваються зміни і у царині бухгалтерського обліку: нові нацстандарти, План рахунків, бухгалтерські проведення та фінансова звітність, що є першочерговим завданням головних бухгалтерів.

Детальніше...
 
Найголовніше сьогодні – це утворення об’єднаних громад, - Ю.Єхануров Надрукувати

Прем’єр-міністр України в 2005-2006 роках Ю.Єхануров підтримує формування спроможних об’єднаних територіальних громад, що є одним з етапів реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. В інтерв’ю «Радіо Свобода» він зазначив, що об’єднання громад є надзвичайно важливим для розвитку їх територій та країни в цілому.

Детальніше...
 
Мінрегіон оголосив конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році Надрукувати

Мінрегіон оголосив конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:

1.                  Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.

2.                  Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.

3.                  Співробітництво територіальних громад.

Детальніше...
 
В області створено 45 об’єднаних громад, 13 з них – чекають на вибори Надрукувати

 На Житомирщині об’єднано 45 територіальних громад, 13 з яких утворені у цьому році та чекають на проведення перших місцевих виборів, які має призначити Центральна виборча комісія. А доходи 32 громад, які вже функціонують, збільшились у 2,5 рази за січень-липень 2017 року.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Всього 199 - 209 з 289

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.