Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Інформація для виборців
Інформація для виборців
Яку процедуру потрібно пройти, аби голосувати не за місцем реєстрації Надрукувати

 Усі, хто проживає у Коростишівському районі, однак у день виборів з різних причин не зможе бути присутнім у місті, селі може отримати посвідчення про тимчасову зміну місця голосування. Головною умовою, громадянин має бути внесеним до Державного реєстру виборців.

Для того, аби отримати посвідчення про тимчасову зміну місця голосування, потрібно пройти певну процедуру, яка керується Постановою від 13 вересня 2012 року №893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.Для переміщених осіб з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь та для переміщених осіб з окупованих територій є спрощена процедура.

Детальніше...
 
До уваги виборців! Надрукувати

 З1 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.

Відповідно до ст.31 Закону України “Про вибори Президента України”, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної держадміністрації (далі відділ ведення Реєстру виборців) складає попередні списки виборців для звичайних виборчих дільниць.

З метою підвищення якості і достовірності Державного реєстру виборців, підготовки відділом коректних попередніх, а потім і уточнених, списків виборців для звичайних виборчих дільниць, наполегливо рекомендуємо Вам перевірити свої персональні дані, занесені до нього, при необхідності сприяти відділу ведення Реєстру виборців усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Детальніше...
 
До уваги виборців!!! Надрукувати

 Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на чергових виборах Президента України  31 березня 2019 за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

Постановою ЦВК від 13 вересня 2012  року № 893  затверджено Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. Тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах, передбачає зміну виборчої дільниці (дільниці для голосування), до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю (дільницю для голосування) без зміни його виборчої адреси.

До органу ведення Реєстру виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ! Надрукувати

 Центральна виборча комісія звертає увагу громадян України, які перебувають на консульському обліку в дипломатичних установах України на території Російської Федерації та планують брати участь у голосуванні під час проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, на відсутність додаткових вимог щодо реалізації їх права голосу. Зазначену категорію громадян України включено до списків виборців, тому вони мають можливість безперешкодно брати участь у голосуванні на відповідних виборчих дільницях, указаних у додатку до постанови Центральної виборчої комісії від 31 грудня 2018 року № 274.

Детальніше...
 
ШАНОВНІ ВИБОРЦІ! Надрукувати

 Постановою ЦВК від 27 грудня 2018 року № 253 з  31 грудня 2018 року оголошено початок виборчого процесу чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Не зволікайте, не чекайте дня виборів!

Перевірте актуальність інформації про себе в Державному реєстрі виборців вже зараз!

Це можна зробити:

Детальніше...
 
Посилання на відеоролик про перевірку своїх даних у Державному реєстрі виборців у міжвиборчий період Надрукувати

Детальніше...
 
ШАНОВНІ ВИБОРЦІ! Надрукувати

 Не зволікайте, не чекайте дня виборів! Перевірте актуальність інформації про себе в Державному реєстрі виборців вже зараз!

Це можна зробити:

1. Онлайн, перейшовши за посиланням https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index і в лівому верхньому полі зайти в Особистий кабінет виборця та заповнити анкету особистих даних. Пряме посилання на Особистий кабінет виборця – https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN;

Детальніше...
 
ПАМ’ЯТКА ВИБОРЦЯ Надрукувати

 НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ Коростишівської РДА, якщо:

- Вам виповнилось 18 років і ви будете голосувати вперше;

- Ви змінювали прізвище, ім’я, по батькові, дату або місце народження;

- Ви змінювали реєстрацію місця проживання (навіть в межах однієї вулиці);

- ставали (знімалися) на консульський облік у закордонних установах МЗС;

- проходили строкову військову службу та вибули з військових частин;

Детальніше...
 
ВИБОРЦЯМ НА ЗАМІТКУ Надрукувати

 2019 рік – рік чергових виборів Президента України та народних депутатів України. Відповідно до ст.22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної держадміністрації працює постійно та здійснює щомісячне поновлення бази даних Державного реєстру виборців.

З метою підвищення якості і достовірності Державного реєстру виборців (далі – Реєстр), запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Нагадуємо, що згідно Закону України “Про Державний реєстр виборців” (далі – Закон), виборець (особа) може звернутися до відділу ведення Реєстру за отриманням інформації, у наступних випадках:

Детальніше...
 
Спрощено порядок тимчасової зміни місця голосування виборця Надрукувати

 Відповідне рішення ЦВК ухвалила на своєму черговому засіданні 5 вересня. Комісія внесла зміни до Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, затвердженого постановою ЦВК від 13 вересня 2012 року № 893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”.

Детальніше...
 
Порядок звернення до органу ведення Державного реєстру виборців щодо зміни персональних даних Надрукувати

 Відповідно до статті 20 Закону України «Про Державний реєстр виборців», кожен виборець у разі зміни його персональних даних, зазначених у частині першій статті 6 та пунктах 1 і 4 частини першої статті 7 цього Закону, може особисто звернутися до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред'являються органу ведення Реєстру. Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу. Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної закордонної дипломатичної установи України, яка невідкладно передає заяву разом з документами (їх копіями), що додаються до неї, органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Всього 34 - 44 з 57

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.