Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Інформація для виборців
Інформація для виборців
21 квітня 2019 року – другий тур виборів Президента України Надрукувати

 Уже цієї неділі, 21 квітня 2019 року ми будемо обирати Президента України – лідера країни, Верховного головнокомандувача нашої армії, головного представника України на міжнародній арені та захисника конституційних прав наших громадян!

Закликаю всіх громадян прийняти відповідальне і усвідомлене рішення! Звертаюся до кожного з Вас не залишатися вдома 21 квітня, а прийти на виборчі дільниці і захистити європейський вибір України!

Детальніше...
 
За незаконні маніпуляції у день волевиявлення порушники нестимуть відповідальність Надрукувати

 Доброго дня! Я - житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив, як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах. Я знав, що заповнений виборчий бюлетень не можна фотографувати, тому одразу звернувся до спостерігачів та повідомив про цей факт. Розкажіть, будь ласка, які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам. Дякую!

Микола Гнатюк

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Детальніше...
 
Повторне голосування: деякі особливості реалізації виборчого права роз’яснює Міністр юстиції Надрукувати

 Пане Міністре! 31 березня я голосувала на виборчій дільниці не за місцем своєї реєстрації, а фактичного проживання. Перед цим я зверталася до уповноваженого органу, через який мене додали до списку виборців на тій дільниці, на якій я хотіла проголосувати. Маю запитання, чи потрібно ще раз перевіряти себе у списках під час другого голосування на виборах? Дякую за відповідь.

Анастасія Подорожня

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Друзі, перш за все хочу нагадати, що 21 квітня відбудеться повторне голосування на чергових виборах Президента України, тому поінформую вас про деякі особливості, що стосуються голосування не за місцем реєстрації.  

Детальніше...
 
До уваги виборців, котрі хочуть взяти участь у виборах не за місцем реєстрації!!! Надрукувати

 Щоб взяти участь у виборах не за місцем реєстрації необхідно обов’язково  пройти процедуру тимчасової зміни місця голосування.  Звертаємо Вашу увагу: остаточний термін подання заяви про тимчасову зміну місця голосування — 15 квітня включно. Відтак, до 15 квітня включно необхідно звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців:

-                    за місцем перебування на день виборів;

-                    за місцезнаходженням виборчої дільниці, де буде зручно проголосувати;

-                    за адресою реєстрації.

Детальніше...
 
Короткий календарик виборця Надрукувати

 21 квітня 2019 року з 08.00 до 20.00 проводитиметься повторне голосування на чергових виборах Президента України (другий тур виборів). З собою треба мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України, або ж військовий квиток. Без пред’явлення цих документів  ви не зможете проголосувати.

За допомогою веб-ресурсу “Особистий кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua), прямо зараз витратьте кілька хвилин часу, аби перевірити, чи є Ви в цьому реєстрі і чи будете Ви в списку виборців на виборчій дільниці в день виборів, а також дізнайтеся адресу місцезнаходження цієї дільниці. При наявності доступу до інтернету Вам не потрібно особисто приходити на дільницю, щоб переконатися, чи є Ви чи Ваші рідні у списках.Це швидко і зручно.

Детальніше...
 
Перевір свої дані в Державному реєстрі виборців Надрукувати

Детальніше...
 
Термін зміни місця голосування у другому турі виборів скорочений Надрукувати

 Остаточні результати виборів загалом по Україні у вигляді рішення ЦВК будуть відомі до 10 квітня. За попередніми результатами підрахунків жоден кандидат не набрав понад 50% голосів, тож другий тур планується призначити на 21 квітня.

Як пояснив Міністр юстиції Павло Петренко, перед другим туром, не пізніше ніж за п’ять днів до волевиявлення, тобто до 15 квітня включно, потрібно ще раз усім, хто голосує не за місцем реєстрації, звернутися до відповідних центрів реєстрації та підтвердити своє місце голосування. Тобто у період з 11.04 – 15.04 включно (або раніше, якщо офіційно будуть оприлюднені результати першого туру президентських виборів).

Детальніше...
 
Президент про важливість голосування 21 квітня: Якою бути Україні – залежить від кожного Надрукувати

 Президент України Петро Порошенко впевнений, що протягом найближчих п’яти років будуть завершені усі фундаментальні зміни, започатковані в попередні п’ять років.

«Однак, не слід розраховувати, що перемога вже у нас в кишені. Щоб її забезпечити, зараз з сьогоднішньої хвилини нам потрібна тотальна мобілізація всіх українських патріотів. Сама по собі перемога не прийде. Тотальна мобілізація всіх, хто бореться за Україну, відкинувши всі політичні забарвлення, відкинувши всі образи, можемо об’єднатися», - підкреслив Президент.

Детальніше...
 
Як проголосувати на виборах Президента переселенцю, - консультує Міністр юстиції Надрукувати

 Доброго дня! Я - переселенець з нині окупованої території в Луганській області, хочу взяти участь у виборах Президента України, які відбудуться в неділю. Поясніть, будь  ласка, чи маю я право брати участь у голосуванні і що для цього потрібно?

Микола Наєнко

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Перш за все, хочу наголосити, що невід'ємним правом громадянина України є право вільно обирати владу. Проголосувати на виборах Президента, звичайно, зможуть і внутрішньо переміщені особи.

Детальніше...
 
Президент закликав правоохоронні органи забезпечити мирний, прозорий та справедливий виборчий процес Надрукувати

 «На сьогоднішній день для нас це не менше важливо, ніж інші завдання, які забезпечують європейський і євроатлантичний вектор руху нашої держави. Я закликаю усіх, щоб ми не велися на провокації, щоб ми захистили свій вибір», - сказав Президент Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Прямий» на питання відносно запевнень керівників силових структур щодо мирного та демократичного характеру виборчого процесу.

Петро Порошенко запевнив, що буде «вживати усіх заходів і використовувати усі повноваження Президента для того, щоб провести чесні вибори, забезпечити прозорий і справедливий виборчий процес, якому би довіряли українці; процес, який би був абсолютно переконливим для наших партнерів і який відповідав би демократичним стандартам».

Детальніше...
 
Вибори Президента України: як змінити місце голосування? Надрукувати

 31 березня 2019 року в Україні відбудуться президентські вибори. Реалізуючи всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!», фахівці Головного територіального управління юстиції у Житомирській області з’ясували одне з питань, яке сьогодні є актуальним,– зміна місця голосування.

Отже, якщо виборець не може проголосувати на виборчій дільниці за виборчою адресою (місцем реєстрації), закон передбачає можливість проголосувати на іншій виборчій дільниці. Для цього громадянину необхідно до 25 березня (включно) подати письмову заяву про тимчасову зміну місця голосування до органу ведення Державного реєстру виборців: за місцем перебування в день виборів, яке зазначено у заяві або за місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку бажано визначити місцем голосування, або за своєю виборчою адресою (адресою реєстрації).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 11 з 44

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.