Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Інформація для виборців
Інформація для виборців
ПАМ’ЯТКА ВИБОРЦЯ Надрукувати

 НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ Коростишівської РДА, якщо:

- Вам виповнилось 18 років і ви будете голосувати вперше;

- Ви змінювали прізвище, ім’я, по батькові, дату або місце народження;

- Ви змінювали реєстрацію місця проживання (навіть в межах однієї вулиці);

- ставали (знімалися) на консульський облік у закордонних установах МЗС;

- проходили строкову військову службу та вибули з військових частин;

Детальніше...
 
ВИБОРЦЯМ НА ЗАМІТКУ Надрукувати

 2019 рік – рік чергових виборів Президента України та народних депутатів України. Відповідно до ст.22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної держадміністрації працює постійно та здійснює щомісячне поновлення бази даних Державного реєстру виборців.

З метою підвищення якості і достовірності Державного реєстру виборців (далі – Реєстр), запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Нагадуємо, що згідно Закону України “Про Державний реєстр виборців” (далі – Закон), виборець (особа) може звернутися до відділу ведення Реєстру за отриманням інформації, у наступних випадках:

Детальніше...
 
Спрощено порядок тимчасової зміни місця голосування виборця Надрукувати

 Відповідне рішення ЦВК ухвалила на своєму черговому засіданні 5 вересня. Комісія внесла зміни до Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, затвердженого постановою ЦВК від 13 вересня 2012 року № 893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”.

Детальніше...
 
Порядок звернення до органу ведення Державного реєстру виборців щодо зміни персональних даних Надрукувати

 Відповідно до статті 20 Закону України «Про Державний реєстр виборців», кожен виборець у разі зміни його персональних даних, зазначених у частині першій статті 6 та пунктах 1 і 4 частини першої статті 7 цього Закону, може особисто звернутися до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред'являються органу ведення Реєстру. Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу. Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної закордонної дипломатичної установи України, яка невідкладно передає заяву разом з документами (їх копіями), що додаються до неї, органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Детальніше...
 
Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно! Надрукувати

 Постійно оновлюються його дані, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

Однією з основних засад ведення реєстру є його постійність. На основі поданих, в установленому порядку документів, працівники відділу ведення Державного реєстру вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи.

Детальніше...
 
Можливість перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців онлайн Надрукувати

 Ви можете зробити запит про своє включення/не включення до Державного реєстру виборців після реєстрації у «Особистому кабінеті виборця». https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN

Орієнтовно протягом 1 доби Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у ДРВ на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Подання та обробка даних здійснюються у відповідності до Закону «Про захист персональних даних».

Детальніше...
 
Шановні виборці, будьте соціально активними! Надрукувати

 З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, запрошуємо вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Особливо це стосується виборців:

- яким виповнилося 18 років за 2017 — 2018 роки, для того щоб уникнути не своєчасного внесення до Державного реєстру виборців;

- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

- мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);

Детальніше...
 
Про зміни у законодавстві Надрукувати

 Постановою ЦВК від 22 червня 2018 року № 96 внесено зміни до Постанови від 13 січня 2011 року № 6 "Про форми подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців" у зв’язку з внесенням змін до Цивільного процесуального кодексу (ЦПК) 7 грудня 2017 року.

Відповідно до змін в ЦПК, строк дії рішення про визнання фізичної особи недієздатною визначається судом, але не може перевищувати двох років.

Детальніше...
 
Шановні виборці Коростишівського району! Надрукувати

 Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Коростишівської районної  державної адміністрації запрошує вас перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців.

На практиці, саме під час виборчого процесу виборці дізнаються, що допущені  помилки в їх персональних даних, або вони зовсім відсутні в Реєстрі. Щоб їх виправити, вони звертаються до суду, до дільничної виборчої комісії, або до відділу ведення Державного реєстру виборців в останні дні перед виборами. У результаті: черги і поганий настрій.

Детальніше...
 
Ті, хто скоїв злочини проти демократії, мають опинитися у в’язниці – Президент Надрукувати

 «Я дуже стурбований кількістю фактів підкупу виборців з боку окремих політичних сил. Для мене як Президента і гаранта прав і свобод громадян, в тому числі і виборчих прав, – це є абсолютно неприйнятно», - підкреслив Президент Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони України.

Глава держави наголосив на порушеннях виборчого законодавства, які були зафіксовані під час останніх виборів до об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які відбулися цієї неділі, 29 квітня. Петро Порошенко заявив про неприпустимість підкупу виборців, зосередивши увагу присутніх на необхідності посилення відповідальності за подібні злочини.

Детальніше...
 
Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Коростишівської райдержадміністрації Надрукувати

Поштова адреса: вул.Соборна Площа, 18, м.Коростишів, Коростишівський р-н, Житомирська обл., 12501.

Контактні телефони :(04130) 5-23-64, 5-24-56

Електронна адреса : Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 11 з 17

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головне меню

Головна
-
Відомості про район
-
Райдержадміністрація:
Керівництво райдержадміністрації
Структура райдержадміністрації
Місцезнаходження
Розпорядчі документи
Колегія райдержадміністрації
Вакансії
-
Прес-центр:
Новини
-
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Добровільне об'єднання територіальних громад
Регуляторна політика
Запобігання проявам корупції
Розвиток громадянського суспільства
Адміністративні послуги
Громадські слухання детального планування територій
Очищення влади
Інформація для виборців
Енергозбереження
Військова служба в Збройних Силах України
-
-
Економіка:
Економічний і соціальний розвиток
Підприємництво
Виставкова діяльність
Інвестиційні пропозиції
Сільське господарство
-
Соціальна сфера:
Соціальний захист населення
Культура та туризм
Освіта
Робота з молоддю