Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Інформація для виборців
Інформація для виборців
Зміна виборчої адреси внутрішньо переміщених осіб для участі у місцевих виборах Надрукувати

 8 серпня 2020 року Центральна виборча комісія постановою №160 “Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року” призначила перші місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.

5 вересня розпочнеться виборчий процес чергових та перших місцевих виборів, а 10 вересня закінчиться термін подачі заяв про зміну виборчої адреси. Це стосується внутрішньо переміщених осіб, виборців, які не мають зареєстрованого місця проживання або виборців, які фактично проживають не за зареєстрованим місцем проживання та хочуть проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Для зміни виборчої адреси виборці мають звернутися із заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою фактичного проживання або подати електронну заяву з використанням мережі “Інтернет”.

Детальніше...
 
До уваги виборців! Залишився місяць для зміни виборчої адреси! Надрукувати

 8 серпня 2020 року Центральна виборча комісія постановою № 160 “Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року” призначила перші місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.

5 вересня розпочнеться виборчий процес чергових та перших місцевих виборів, а 10 вересня закінчиться термін подачі заяв про зміну виборчої адреси. Це стосується внутрішньо переміщених осіб, виборців, які не мають зареєстрованого місця проживання або виборців, які фактично проживають не за зареєстрованим місцем проживання та хочуть проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Детальніше...
 
Місцеві вибори 2020 року мають відбутися на новій адміністративно-територіальній основі Надрукувати

 Спільними зусиллями Уряду, народних депутатів, асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів та науковців повинні бути створені всі необхідні умови, щоб 100% українців жили в спроможних громадах і отримували якісні сервіси. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр розвитку громад та територій Денис Шмигаль під час круглого столу на тему «Актуальні питання законодавчого забезпечення реалізації цілі 10.3 «Українці мають реальну можливість впливати на організацію свого життєвого простору як мешканці спроможних громад» Програми діяльності Кабінету Міністрів України», що відбувся у п’ятницю, 21 лютого, у Мінрегіоні.

Детальніше...
 
Житомирська область упевнено тримає першість у рейтингу органів Державного реєстру виборців Надрукувати

 Відповідно до інформації, отриманої відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Житомирської облдержадміністрації від Служби розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії, Житомирська область стабільно щомісячно посідає перше місце в Україні у рейтингу органів Державного реєстру виборців.

Такий рейтинг обчислюється Службою розпорядника Державного реєстру виборців за Методикою розрахунку оцінки роботи органів Державного реєстру виборців, затвердженою керівником Служби розпорядника Державного реєстру виборців. При обчисленні результату роботи враховуються 27 показників, зокрема якість та оперативність опрацювання персональних даних виборців у автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців» працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців.

Детальніше...
 
19 грудня проведено навчання членів дільничних виборчих комісій Надрукувати

 У зв’язку з підготовкою до перших місцевих виборів депутатів Старосілецької сільської ради та сільського голови об’єднаної територіальної громади, що відбудуться 22 грудня 2019 року в м.Коростишеві 19 грудня проведено навчання членів дільничних виборчих комісій. Під час навчання-тренінгу члени виборчих комісій мали нагоду ознайомитися з такими темами:

- організація роботи дільничної виборчої комісії;

- забезпечення дільничної виборчої комісії виборчими бюлетенями та іншою виборчою документацією;

Детальніше...
 
До уваги виборців, які братимуть участь у виборах 22.12.2019 року! Надрукувати

Детальніше...
 
До уваги виборців! Надрукувати

 Відповідно до календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 18 жовтня 2019 року № 1925, не пізніш як за 13 днів до дня голосування, тобто до 8 грудня включно, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Коростишівської райдержадміністрації має здійснити передачу дільничній виборчій комісії звичайної виборчої дільниці попереднього списку виборців на паперовому носії та виготовлених іменних запрошень.

Детальніше...
 
У Коростишеві проведено тренінг для виборчих комісій Надрукувати

 У зв’язку з підготовкою до перших місцевих виборів депутатів Старосілецької сільскої ради та сільського голови, що відбудуться 22 грудня 2019 року  27.11.2019 в м.Коростишеві відбулося навчання членів Старосілецької сільської виборчої комісії. Під час навчання члени територіальної виборчої комісії мали нагоду ознайомитися з наступними темами:

- статус та повноваженнями членів виборчих комісій;

Детальніше...
 
Відбудуться перші вибори депутатів Старосілецької сільської ради і Старосілецького сільського голови Надрукувати

 На неділю, 22 грудня 2019 року Центральна виборча комісія призначила перші вибори депутатів Старосілецької сільської ради та Старосілецького сільського голови Коростишівського району. Виборчий процес перших місцевих виборів у Старосілецькій об’єднаній територіальній громаді розпочався 2 листопада.

До складу Старосілецької об’єднаної територіальної громади увійшли: Старосілецька сільська рада (села Старосільці, Кашперівка, Смиківка), Городська сільська рада (села Городське, Високий Камінь, Новогородецьке), Гуменницька сільська рада (села Гуменники, Червоний Ровець), Кам’янобрідська сільська (село Кам’яний Брід), Козіївська сільська рада (село Козіївка), Минійківська сільська рада (село Минійки), Садівська сільська рада (села Садове, Травневе), Слобідська сільська рада (села Слобідка, Червоний Гай), Торчинська сільська рада (село Торчин).

Детальніше...
 
Що потрібно знати виборцю Надрукувати

 Кількісний склад Верховної Ради України становить 450 депутатів.

Обирати будемо за змішаною системою: 225 депутатів – за пропорційною у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі поки що за закритими списками кандидатів у депутати від політичних партій, решта 225 – за мажоритарною системою в одномандатних виборчих округах.

До парламенту потрапляють політичні партії, які отримають на виборах не менше 5% голосів виборців.

Які документи треба взяти з собою на дільницю?

Детальніше...
 
21 липня громадяни України зможуть проголосувати як з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою Надрукувати

 Для Державної міграційної служби важливо, щоб кожен громадянин України зміг реалізувати своє право голосу на позачергових виборах народних депутатів України і 21 липня прийшов на виборчу дільницю, маючи на руках паспорт. Адже саме ID-картка або паспорта-книжечка є підставою для отримання виборчого бюлетеня особами, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списків виборців.

З метою забезпечення видачі персоналізованих ID-карток, які доставлені до територіальних підрозділів Міграційної служби на території усієї України, у переддень та день парламентських виборів 20 та 21 липня 2019 року буде організовано чергування працівників територіальних органів та підрозділів ДМС. Також працюватимуть центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 11 з 59

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.