Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Інформація для виборців
Інформація для виборців
Мін’юст та ЦВК дали старт просвітницькій кампанії «Я маю право голосу» Надрукувати

 6 березня 2019 року Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією розпочало всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу».

Мета кампанії – підвищити правову обізнаність виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту, поінформувати громадян про порядок здійснення виборчих процедур.

Детальніше...
 
Перевірте свої дані у Державному реєстрі виборців Надрукувати

Детальніше...
 
Вибори 2019: Підрозділи МВС тренуються забезпечувати публічну безпеку під час виборів Надрукувати

 До забезпечення правопорядку під час виборів буде залучено більше 131 тисячі правоохоронців. Про це сьогодні, 5 березня, заявив перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий під час тактико-спеціальних навчань на полігоні Національної гвардії у с. Нові Петрівці.

«Виникає багато питань, пов’язаних із забезпеченням особового складу. Організації взаємодії і забезпечення охорони виборчих дільниць, окружних виборчих дільниць та спецдільниць по розрахунках особового складу. Тому під час виборів будуть залучені абсолютно всі підрозділи МВС та додаткові резерви. Ми маємо задіяти повністю весь потенціал системи МВС для забезпечення правопорядку. Крім того, ми створюємо резерви за рахунок навчальних закладів. Близько п’яти тисяч курсантів і викладачів буде залучено для забезпечення публічної безпеки. Створені також резерви за рахунок апаратів Національної поліції та інших підрозділів», - сказав Сергій Яровий.

Детальніше...
 
Представникам країни-агресора заборонено бути спостерігачами на виборах в Україні Надрукувати

 Президент Петро Порошенко підписав закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо спостереження за виборчим процесом в Україні», ухвалений Верховною Радою України 7 лютого 2019 року.

Законом вносяться зміни до законів «Про вибори Президента України», «Про вибори народних депутатів України», «Про місцеві вибори» якими визначено, що офіційним спостерігачем від іноземних держав, міжнародних організацій не може бути особа, яка є громадянином (підданим) держави, визнаною Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом.

Детальніше...
 
ШАНОВНІ ВИБОРЦІ Надрукувати

 31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.Сьогодні проводиться активна робота з уточнення відомостей для складання списків виборців, яка завершиться  за 5 днів до дня голосування. Після цього внести зміни до списку виборців можна буде лише за рішенням суду.

У день голосування, відсутні у списку виборці, не зможуть скористатися своїм виборчим правом.

Радимо перевірити своє включення тим, хто недавно досяг 18- річчя, бо вони голосуватимуть вперше і їхніх даних донедавна у Реєстрі не було. Насторожити має і те, що виборець не отримав запрошення на вибори.

Детальніше...
 
Маю право обирати: як проголосувати внутрішньо переміщеним особам на виборах Надрукувати

 31 березня відбудуться вибори Президента України. Як скористатись своїм правом і проголосувати внутрішньо переміщеним особам? Роз’яснення з цього питання, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Якщо внутрішньо переміщені особи хочуть проголосувати на виборах Президента України вони мають тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси. Для цього потрібно зробити до 25 березня наступні кроки:

Крок 1. Знайти найближчий до себе відділ ведення Державного реєстру виборців. Їх адреси оприлюднені на офіційному сайті Державного реєстру виборців: www.drv.gov.ua.

Детальніше...
 
Росія продовжує втручатись у виборчий процес, щоб зупинити рух України на Захід - Президент Надрукувати

 Президент Петро Порошенко під час виступу на 15-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital підкреслив, що перед Україною стоїть низка викликів, зокрема загроза реваншизму та втручання РФ у виборчий процес, а також популізм.

«Початок виборчої кампанії аж ніяк не знімає з мене відповідальності за поточний стан справ. З виборами пов’язані не лише нові можливості для країни. З виборами пов’язані і виклики», - наголосив Президент.

«Перший виклик – це виклик реваншизму. Це втручання Росії у виборчий процес – частину інформації про безпосереднє втручання Росії я спробую оприлюднити під час Мюнхенського безпекового форуму. На жаль, цей процес продовжується Росією дуже активно. Справа зараз не в персональних симпатіях до когось чи антипатії Путіна до чинного українського Президента. Мета – це зупинити наш рух на Захід, повернути Україну в сферу російського впливу», - додав Глава держави.

Детальніше...
 
Шановні виборці! Надрукувати

 Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року №2631-VIII призначено чергові вибори Президента України на неділю,  31 березня 2019 року. Коростишівський район відноситься до одномандатного виборчого округу №66, центр якого знаходиться за адресою м.Малин, площа Соборна, 6А.

Отже, не пізніше, як за п’ять днів до дня голосування (до 25 березня включно) всім виборцям району, які є зареєстровані, принесуть іменне запрошення на вибори. У цьому запрошенні Вам повідомлять про включення Вас до попереднього списку виборців Вашої виборчої дільниці, адресу дільничної виборчої комісію, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, щодо яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (НСП), одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування (вдома). Якщо Вас запросили і Ваші прізвище, ім'я, по батькові вказані правильно, значить все у Вас добре. А якщо Вас не запросили, це привід прийти самому і з’ясувати причину. Вас чекають у приміщенні дільничної виборчої комісії або ми — відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. Ми знаходимося за адресою: м.Коростишів, вул.Соборна Площа, 18, каб.35, другий поверх, телефон 5-23-64. Приходити потрібно з паспортом.

Детальніше...
 
Сергій Яровий: Правоохоронці цілодобово відстежують ситуацію, пов’язану з виборчим процесом Надрукувати

 Найважливішим завданням правоохоронців є забезпечення публічної безпеки та виборчої кампанії в рамках законодавства. Про це перший заступник Міністра внутрішніх справ зазначив сьогодні, 10 лютого, під час наради у МВС.

«Кількість масових заходів, пов’язаних з виборами, збільшується кожного дня. Наголошую на проведенні превентивних заходів з недопущення правопорушень. Повинна бути задіяна «поліція діалогу». Ми усвідомлюємо рівень терористичної загрози, тому потрібно проводити також і фільтраційні заходи. Не допустимо, аби проносилась вогнепальна та холодна зброя, хімічні речовини. Всі спецпідрозділи Нацполіції, які знаходяться в резервах, будемо залучати за необхідності», ‑ зауважив Сергій Яровий.

Детальніше...
 
Яку процедуру потрібно пройти, аби голосувати не за місцем реєстрації Надрукувати

 Усі, хто проживає у Коростишівському районі, однак у день виборів з різних причин не зможе бути присутнім у місті, селі може отримати посвідчення про тимчасову зміну місця голосування. Головною умовою, громадянин має бути внесеним до Державного реєстру виборців.

Для того, аби отримати посвідчення про тимчасову зміну місця голосування, потрібно пройти певну процедуру, яка керується Постановою від 13 вересня 2012 року №893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.Для переміщених осіб з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь та для переміщених осіб з окупованих територій є спрощена процедура.

Детальніше...
 
До уваги виборців! Надрукувати

 З1 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.

Відповідно до ст.31 Закону України “Про вибори Президента України”, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної держадміністрації (далі відділ ведення Реєстру виборців) складає попередні списки виборців для звичайних виборчих дільниць.

З метою підвищення якості і достовірності Державного реєстру виборців, підготовки відділом коректних попередніх, а потім і уточнених, списків виборців для звичайних виборчих дільниць, наполегливо рекомендуємо Вам перевірити свої персональні дані, занесені до нього, при необхідності сприяти відділу ведення Реєстру виборців усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 11 з 33

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.