Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Інформація для виборців
Інформація для виборців
Що потрібно знати виборцю Надрукувати

 Кількісний склад Верховної Ради України становить 450 депутатів.

Обирати будемо за змішаною системою: 225 депутатів – за пропорційною у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі поки що за закритими списками кандидатів у депутати від політичних партій, решта 225 – за мажоритарною системою в одномандатних виборчих округах.

До парламенту потрапляють політичні партії, які отримають на виборах не менше 5% голосів виборців.

Які документи треба взяти з собою на дільницю?

Детальніше...
 
21 липня громадяни України зможуть проголосувати як з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою Надрукувати

 Для Державної міграційної служби важливо, щоб кожен громадянин України зміг реалізувати своє право голосу на позачергових виборах народних депутатів України і 21 липня прийшов на виборчу дільницю, маючи на руках паспорт. Адже саме ID-картка або паспорта-книжечка є підставою для отримання виборчого бюлетеня особами, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списків виборців.

З метою забезпечення видачі персоналізованих ID-карток, які доставлені до територіальних підрозділів Міграційної служби на території усієї України, у переддень та день парламентських виборів 20 та 21 липня 2019 року буде організовано чергування працівників територіальних органів та підрозділів ДМС. Також працюватимуть центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Детальніше...
 
Склад дільничних виборчих комісій одномандатного виборчого округу №66 (464-486, Коростишівський р-н) Надрукувати

Детальніше...
 
Склад дільничних виборчих комісій одномандатного виборчого округу №66 (440-463, Коростишівський р-н) Надрукувати

Детальніше...
 
До уваги жителів Коростишівського району! Надрукувати

 У зв’язку з проведенням позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, просимо Вас уточнити свої персональні дані та виборчу адресу, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Коростишівської районної державної адміністрації.

Особливо це стосується:

Детальніше...
 
До уваги виборців! Надрукувати

 24 травня 2019 року розпочався виборчий процес позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року. Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці, який складається на основі відомостей Державного реєстру виборців.

29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову №910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”. Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Детальніше...
 
21 квітня 2019 року – другий тур виборів Президента України Надрукувати

 Уже цієї неділі, 21 квітня 2019 року ми будемо обирати Президента України – лідера країни, Верховного головнокомандувача нашої армії, головного представника України на міжнародній арені та захисника конституційних прав наших громадян!

Закликаю всіх громадян прийняти відповідальне і усвідомлене рішення! Звертаюся до кожного з Вас не залишатися вдома 21 квітня, а прийти на виборчі дільниці і захистити європейський вибір України!

Детальніше...
 
За незаконні маніпуляції у день волевиявлення порушники нестимуть відповідальність Надрукувати

 Доброго дня! Я - житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив, як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах. Я знав, що заповнений виборчий бюлетень не можна фотографувати, тому одразу звернувся до спостерігачів та повідомив про цей факт. Розкажіть, будь ласка, які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам. Дякую!

Микола Гнатюк

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Детальніше...
 
Повторне голосування: деякі особливості реалізації виборчого права роз’яснює Міністр юстиції Надрукувати

 Пане Міністре! 31 березня я голосувала на виборчій дільниці не за місцем своєї реєстрації, а фактичного проживання. Перед цим я зверталася до уповноваженого органу, через який мене додали до списку виборців на тій дільниці, на якій я хотіла проголосувати. Маю запитання, чи потрібно ще раз перевіряти себе у списках під час другого голосування на виборах? Дякую за відповідь.

Анастасія Подорожня

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Друзі, перш за все хочу нагадати, що 21 квітня відбудеться повторне голосування на чергових виборах Президента України, тому поінформую вас про деякі особливості, що стосуються голосування не за місцем реєстрації.  

Детальніше...
 
До уваги виборців, котрі хочуть взяти участь у виборах не за місцем реєстрації!!! Надрукувати

 Щоб взяти участь у виборах не за місцем реєстрації необхідно обов’язково  пройти процедуру тимчасової зміни місця голосування.  Звертаємо Вашу увагу: остаточний термін подання заяви про тимчасову зміну місця голосування — 15 квітня включно. Відтак, до 15 квітня включно необхідно звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців:

-                    за місцем перебування на день виборів;

-                    за місцезнаходженням виборчої дільниці, де буде зручно проголосувати;

-                    за адресою реєстрації.

Детальніше...
 
Короткий календарик виборця Надрукувати

 21 квітня 2019 року з 08.00 до 20.00 проводитиметься повторне голосування на чергових виборах Президента України (другий тур виборів). З собою треба мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України, або ж військовий квиток. Без пред’явлення цих документів  ви не зможете проголосувати.

За допомогою веб-ресурсу “Особистий кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua), прямо зараз витратьте кілька хвилин часу, аби перевірити, чи є Ви в цьому реєстрі і чи будете Ви в списку виборців на виборчій дільниці в день виборів, а також дізнайтеся адресу місцезнаходження цієї дільниці. При наявності доступу до інтернету Вам не потрібно особисто приходити на дільницю, щоб переконатися, чи є Ви чи Ваші рідні у списках.Це швидко і зручно.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 11 з 50

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.