Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Адміністративні послуги
Адміністративні послуги
Децентралізація: як працюватиме новий закон про адмінстративні послуги Надрукувати

 27 листопада Президент України Володимир Зеленський підписав прийнятий 03 листопада Верховною Радою України проєкт Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі” (реєстр. законопроєкту № 2679).

Про те, як працюватиме новий закон про адмінстративні послуги розповідає Лариса Білозір, народна депутатка України, голова підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Детальніше...
 
Розпорядження голови райдержадміністрації від 06.05.2020 року №106 Надрукувати

КОРОСТИШІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

06.05.2020                                                                             106

 

Про затвердження переліку

адміністративних послуг,

що надаватимуться через центр

надання адміністративних послуг

Коростишівської районної державної

адміністрації Житомирської області

 

На виконання ч. 6, 7 ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», відповідно до статей 6, 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» (зі змінами), відповідно до вимог Угоди про співробітництво між Коростишівською міською радою та Коростишівською районною державною адміністрацією у сфері надання адміністративних послуг від 30 квітня 2020 року  та з метою упорядкування системи надання адміністративних послуг, дотримання відкритості та прозорості, створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг:

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ! Надрукувати

У зв`язку з існуванням загрози поширення короновірусу COVID-19, похід в центр надання адміністративних послуг  для отримання послуги – це зайвий ризик.

До закінчення карантину просимо, по можливості, уникнути особистого відвідування центру надання адміністративних послуг без нагальної потреби.

Якщо Вам терміново потрібна консультація з питань отримання адміністративної послуги, або Ви хочете перевірити готовність документа - звертайтеся за телефонами:(04130)5-25-88, (04130)5-26-50, 0683529116, 0501981834, або пишіть на електронну адресу: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. .

Детальніше...
 
Відбулася робоча зустріч керівництва РДА з регіональним представником Програми “U-LEAD з Європою” Надрукувати

 Сьогодні відбулася нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Денисовця за участю регіонального представника Програми «U-LEAD з Європою» Сергія Яцика, секретаря Коростишівської міської ради Наталії Єсипчук, начальника відділу правової та кадрової роботи Коростишівської міської ради Оксани Окушко, керівника апарату райдержадміністрації Надії Кочубей та начальника центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Оксани Михальчук щодо виконання вимог технічного завдання щодо створення Міськрайонного центру надання адміністративних послуг в рамках фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою».

Детальніше...
 
Увага! Надрукувати

 Графік роботи Центру надання адміністративних послуг Коростишівської районної державної адміністрації змінено:

понеділок з 8.00 до 17.15

вівторок з 8.00 до 20.00

Детальніше...
 
До уваги жителів міста та району! Надрукувати

 У центрі надання адміністративних послуг Коростишівської райдержадміністрації змінено номер телефону. Відтепер Ви можете отримати консультацію щодо отримання адміністративних послуг зателефонувавши за номером (04130)5-25-88

Ми, як завжди, працюємо за зручним та орієнтованим на громадян графіком роботи: Пн, Ср, Чт, Пт з 8:30 до 17:30; Вт з 8:30 до 20:00, субота, неділя – вихідні дні.

Детальніше...
 
Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно... Надрукувати

Детальніше...
 
Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Надрукувати

Детальніше...
 
Державна реєстрація права власності на нерухоме майно Надрукувати

Детальніше...
 
Державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно Надрукувати

Детальніше...
 
Державна реєстрація іншого (відмінного від права власності) речового права на нерухоме майно Надрукувати

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 11 з 89

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.