Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Запобігання проявам корупції
Запобігання проявам корупції
Президент: Корупція – одна з найбільших загроз існуванню держави Надрукувати

 Президент Петро Порошенко вважає корупційні прояви та дії не меншою загрозою українській державності, ніж агресія Росії проти Україні. Саме тому влада вживає ефективних кроків, спрямованих на подолання корупції в державі.

«Я розглядаю загрозу корупції як одну з найбільших загроз існування України. На рівні, може трохи менше, але не менш важливому, ніж російська агресія, захист суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави», - заявив Глава держави під час лекції для студентів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка на тему: «Антикорупційний суд в Україні».

Детальніше...
 
Сьогодні ми завершили формування антикорупційної інфраструктури Надрукувати

 Президент Петро Порошенко привітав ухвалення Верховною Радою України Закону «Про Вищий антикорупційний суд», назвавши це рішення історичним.

«Це є перемога. Перемога України. Перемога українського народу. Моя перемога, як Президента України. Перемога українського Парламенту на чолі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм. Перемога українського Уряду на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом», - зазначив Глава держави.

Детальніше...
 
Народ України твердо стоїть на боці необхідності створення антикорупційного суду Надрукувати

 «Я хочу наголосити, що той варіант (законопроекту – ред.), який запропонований комітетом, повністю відповідає рекомендаціям Венеційської комісії. І, в той же час, повністю відповідає Конституції і Законам України», - підкреслив Президент Петро Порошенко, виступаючи в сесійній залі Верховної Ради України.

Президент зазначив, що сьогодні дуже важливий день, за чотири роки зроблено дуже важливу роботу Президентом, Урядами, кожним народним депутатом, який є в цьому залі.

Детальніше...
 
Заява Прем’єр-міністра України В.Гройсмана щодо ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд Надрукувати

 Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зробили спільну заяву, присвячену важливості ухвалення цього пленарного тижня проекту закону про Антикорупційний суд України.

Глава Уряду, зокрема, зазначив: «Насправді, сьогодні відповідальний день і тиждень, коли має бути ухвалений закон про незалежний і справедливий Антикорупційний суд. Всі знають про те: наскільки важливим сьогодні в суспільстві є питання справедливості і питання ефективної боротьби з корупцією. Глибоко переконаний, що без створення такого суду ця боротьба не буде успішною. Тому сьогодні ключове завдання – щоб українці отримали можливість створення такого суду, відновлення довіри всередині країни, це довіра й міжнародна. Глибоко переконаний в тому, що це питання має ключове значення. Сьогодні ми маємо всі можливості і шанси, і я заявляю це як Прем’єр-міністр країни, продовжити розвивати країну. Люди відчують, що економіка почала розвиватися, і життя стало кращим. Але важливо, аби Антикорупційний суд був ухвалений. Без ухвалення цього важливого рішення, буде підірвана довіра – як всередині суспільства до влади і владних інституцій, так і міжнародний авторитет буде значно пошкоджено.

Детальніше...
 
Постійна увага з боку ЗМІ важлива для формування в суспільстві нульової толерантності до корупції Надрукувати

 Президент Петро Порошенко відзначає важливість публічного висвітлення всіх проявів корупції для формування нетерпимості у громадян та суспільства до таких злочинів. Про це Глава держави сказав під час засідання Національної інвестиційної ради.

«Більшість з вас, шановні учасники, прибула до Києва ще вчора, і вас вже напевно встигли полякати корупцією. Перше, що ми зробили кілька років тому – зняли табу з цієї теми. Лише 0,1% до 2014 року в засобах масової інформації було присвячено корупції. Сьогодні про це можна говорити абсолютно відкрито. І громадські організації, громадські активісти, бажано щоб це були відповідальні твердження, можуть в поточних умовах відкрито про це говорити», - звернувся Петро Порошенко до учасників ради.

Детальніше...
 
Боротьба з корупцією - другий фронт в обороні держави! Надрукувати

Детальніше...
 
Достойні зарплати vs корупція Надрукувати

28 липня Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко взяла участь у круглому столі на тему: «Реформування державної служби: достойні зарплати vs корупція».

«Реформа, яку ми повинні провести, дасть відповідь на запитання: чому людина хоче залишитись на посаді у державному секторі? І відповіддю на нього має стати стимул у отриманні достойної заробітної плати і можливість у повній мірі використовувати свій професійний потенціал», – зазначила Ганна Онищенко. Але Міністр наголосила, що збільшення заробітної плати державним службовцям не дасть позитивного результату без перезавантаження усієї системи державного управління, у тому числі судової та правоохоронної систем.

Детальніше...
 
Звіт про виконання Плану заходів Надрукувати

ЗВІТ

про виконання Плану заходів з виконання Державної програми щодо запобігання та протидії  корупції на 2011-2015роки за 2013 рік

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.01.12 №31 затверджено план заходів з виконання Державної програми щодо запобігання та протидії корупції на 2011-2015 роки та розпорядженням голови райдержадміністрації від 29.11.12 №743 схвалено Програму щодо запобігання і протидії корупції в районі на 2013-2015роки та рішенням 16 сесії районної ради від 29.03.2013 №372 затверджено Програму щодо запобігання і протидії корупції.

Детальніше...
 
Про виконання Програми щодо запобігання та протидії корупції в Коростишівському районі Надрукувати

Детальніше...
 
Законодавча база Надрукувати

Корупція в Україні набула ознак системного явища, яке поширює свій негативний вплив на всі сфери суспільного життя, усе глибше укорінюючись у повсякденному житті як основний, швидкий та найбільш дієвий протиправний засіб вирішення питань, досягнення певних цілей. Масштаби поширення корупції загрожують національній безпеці України. Це потребує вжиття системних та послідовних заходів, які мають комплексний характер і базуються на єдиній Національній антикорупційній стратегії на 2011-2015роки, схваленої Указом Президента України від 21 жовтня 2011року №1001.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 45 - 54 з 54

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.